Магическая помощь онлайн

РИТУАЛЫ НА УДАЧУ

Зміст:
 • Самостійний змови при купівлі квитків лотереї
 • Чорний ритуал щоб виграти гроші в лотерею
 • Які можуть бути наслідки від домашнього змови на удачу в лотереї
 • Цвинтарний обряд на виграш у лотереї
 • Дієвий змова лотерейного квитка на виграш
 • Ефективний ритуал на удачу і виграш у лотереї


Сьогодні я, маг А. Тенебри розповім як магічними ритуалами і змовами отримати грошовий виграш. Гроші зайвими не бувають, а вже неждана багатство завжди в радість. Напевно, сьогодні найбільш популярний спосіб заробітку легких грошей – виграш у лотерею. У грі головне – фарт. Якщо ви купуєте лотерейні квитки і розраховуєте отримати свої готівкові, вам можуть стати в нагоді самостійні змови на виграш квитка грошової лотереї. Спробуйте чаклунським ритуалом привернути удачу і посилити свій намір вийти з гри переможцем з купою грошей.

Дієвий змова на успіх при купівлі лотерейних квитків

Самостійний змова на виграш у лотереї дуже простий. Наскільки він буде ефективним, залежить від вас, адже роблять його в домашніх умовах на вашої особистої силі. За зовнішнім виглядом чаклунський ритуал нагадує перешіптування на залучення і повернення грошей. Магічні заклинання працюють – факт. Так що, є ймовірність, що у вас спрацює і цей домашній змова на лотерейний виграш. Візьміть:

 1. грошову купюру середнього номіналу
 2. лотерейний квиток
 3. зелену воскову свічку

Читайте спочатку текст змови на грошову купюру, на яку купіть лотерейний квиток:

«Віддам грошенят одну, натомість багато отримаю. Хай буде так». Повторіть змова 7 разів, і тут же купуйте квиток.

Лотерейний квиток не вибирайте, беріть перший, на який впаде погляд. Прийшовши додому, запаліть свічку.

І на лотерейний квиток 7 разів читайте змову на виграш в грошовій лотереї:

«В руках своїх квиток тримаю, прилаживаю, до себе удачу покликом, приваживаю. Мені щасливою бути, та в багатстві жити. Амінь».

Заговорений щасливий квиток носити в гаманці до оголошення результатів розіграшу.

Деколи самостійні змови і обряди на великий виграш у лотерею спрацьовують несподівано і самим чудесним чином. Щоб гроші до вас йшли, ви повинні бути відкриті. Не повинно бути:

 • ніяких блоків,
 • ніяких тарганів у голові,
 • і ніяких сумнівів.

Якщо домашній змова не спрацював, на те є причини. Вони можуть ховатися як всередині вас, так і у зовнішньому світі, тобто можуть бути у ваше життя привнесені кимось ззовні. Знайдіть і усуньте їх.

Магічний змова на куплений лотерейний квиток з зеленої свічкою можна підкріпити таким ритуалом. Візьміть 3 монети, тричі читати на них слова змови на них:

«Як вода до берега прагне, так і гроші до грошей прибиваються».

Повторювати треба щодня, незалежно від фази місяця. Він допоможе вам притягнути багатство у своє життя, причому не обов’язково у вигляді виграшу в грошову лотерею. Чаклунський обряд більше розрахований на наповнення грошового каналу. Монети носити з собою в гаманці або в лівій кишені.

Сильний змова чорної магії на великий виграш у лотерею

Взагалі, сильні змови на великий виграш в лото добре робити в комплексі з магічними обрядами на удачу. У практиках чорної магії є перевірені ритуали, домашні змови і чорні молитви, сила яких залучить грошовий фарт. Ось, приміром, самостійна молитва для фарту. Читати після заходу сонця, тримаючи в руці чорну свічку, читати текст сильної молитви для удачі в грі.

«Не в ім’я отця, не в ім’я сина та святого духа, а в ім’я Диявола творю зло, за законами Його живу-поживаю, фартові колосся пожинаю, по вірному шляху йду, зло та хулу на бога творю. Старці, молебні мені не указ, навколо мене три чорних тину, та вогненним колом мечі, богу в бік кочерга, Біса свічка. Людям божим хвацько пожинати, а мені фарт отримувати. Німа».

Якщо на особистій силі робите потужний змова на удачу і виграш у лотереї, щоб дію магії зміцнити і посилити, робіть в комплексі з сильно діючим чорним обрядом на залучення удачі. Непогано підійде бісівської Закличь фартовий.

Вранці, нагим підійти до дзеркала, читати тричі чаклунський змови на удачу в азартних іграх:

«Іже ти двуличавый, так то прообразина нестворена, так то перевертная, так то затманная, іже то перекатная, так то на спешину відкладена, так що мною не отведано, то тобою знаємо. Іже що захождено так заплутано, то нині перекиданным исхождено, так то зеркальником, так перевертнем, доки заславится, та тієї порины буде потрібно. Іже тобою знаємо, іже тобою відав, іже фартова та стезица задобрена. Іже що шажину поміряєш, то златинами, серебрянами отходишься, іже що пересеком отринешься, то вина та услади задобришься. Іже то развесельники, так то померники, то подивники, іже ти перекиданный, та за дзеркального заметанный. Іже ти прообразиной, то на мене всі заметиной, іже на мою жість то славностью та гладу дзеркального то все перескочется так то перекинеться, та на мою все стезицу так то накинуто, та створено. Амінь, амінь, амінь».

Слиною зробити зображення рівностороннього хреста Сили в лівому кутку дзеркала. Так читати через день 7 днів: 1, 3, 5 і 7 днями. На зростаючому місяці.

Можливі негативні наслідки від змов на виграш у лотереї?

Більшість замовлянь на грошовий виграш у лотереї прості, і творяться на особистій силі оператора, а тому негативні наслідки від них не наступають. Але й ефект, по правді сказати, слабенький. Якщо ж ви працюєте комплексно (як, власне, і повинно бути), і робите потужні обряди на удачу в азартних игах, виконання бажання, або на те, щоб справа зійшлося, із закликом Сил, будьте уважні.

Я, маг А. Тенебри попереджаю, помилок не робіть, магічний ритуал на великий виграш у грі робіть чисто, робіть закріпивши на роботу і вчасно відносите відкупи. Якщо ви знаєте справу, і маєте магічні захисту, боятися нічого. Ніяких поганих наслідків не буде, а буде удача і виграш грошей.

Читати відгуки хто робив змова на виграш в лотереї, ви можете на сайтах практичної магії, або на містичних форумах. Але, наскільки вони реальні і правдиві? Цього вам ніхто не скаже. Довіряти можна лише особистим досвідом, а тому самі практикуйте сильні змови і обряди на куплений лотерейний квиток, магія допоможе вирішити ваші особисті і соціальні питання.

Так що, реальні відгуки про змову квитка на виграш ви й самі можете залишати, коли у вас будуть результати. АЛЕ! Не раджу. Замість прибутку, отримаєте відкат, розгубите все що було і що буде. Я, маг А. Тенебри, повторюю вже в сотий раз, зробили магічний ритуал, мовчіть. Нехай необізнані, самовпевнені люди кричать про це. Самі у себе відіб’ють і удачу, і гроші. Ну це їх проблеми, вам я думаю вони не до чого.

А зараз я, маг А. Тенебри думаю запропонувати вам гарний обряд на виконання бажання. А виграти багато грошей в лотерею – бажання саме що ні є, певне. На виконання бажання виграти щасливий квиток лотереї будемо чаклувати на кладовищі. А ось і сам магічний обряд на покупку лотерейних квитків для виграшу грошей.

Перевірений змова на виграш у лотереї через кладовище

Магічний обряд на бажання. А бажання у людей якими завгодно, можуть бути. В тому числі, щоб у лотереї багато грошей отримати, хороший куш взяти. Бажання збагатитися цілком природно для будь-якої людини, але знайте свою міру, а вона у всіх різна. На зростаючому місяці потрібно самостійно чаклувати. На ранковій зорі на могилі з покошенным хрестом читати треба змова на удачу у лотереї:

«Крестна твердь коса сонечко з неба ходна, душа мертва словом говорена, душа мертва говіркою придолена. То погостная земля молом замолена так ся сотворина вірною творена. Сильною делана, та душа мені в слуги хождена, та душа мені в пособники пригождена. Першим днем творіння, то останнім днем воскресіння, то середнім днем поділу. Те роком чорним, то роком білим, то роком высокосным. Шляхом прямим, шляхом кривим, хрестом господнім хрестом окаянним, косим хрестом, хреста кривим, говорено, молено, витвореної. Амінь».

Читати магічний змова тричі треба, та після п’ятак на могилу покласти, сказати:

«Утренница колдуница сонечко, посильница, моя вольниця. Так тако нехай здійсниться (вимовляєте бажання, чого хочете, просіть у мертвого). Так мертвим то чувано, вранці делано, п’ятаком сплачено. Амінь».

Загадане в ході місяця виповниться. Це – ефективний змова, просіть мертвого, щоб допоміг вам у виборі виграшного лотерейного білета лотереї. Як бажання збудеться, так на могилу ту сходіть, дякуйте небіжчика, помин хороший залиште. На могилі приберіть сміття. Мертві це люблять. Господарю кладовища підношення зробіть. Та й закуп перед магічним ритуалом на лотерейний виграш, теж потрібен.

Знаки зодиака
Этот гороскоп уже наделал много шума, 2 Знака Зодиака разбогатеют в этом месяце, а кому опасаться… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ Защитный оберег
Чтобы улучшить жизнь и защитить семью от сглаза и черной энергии негатива, экстрасенсы рекомендуют… ПОДРОБНЕЕ… Заговор на деньги
Быстро решить свои финансовые проблемы, 100% белым способом, можно если сделать простую... ПОДРОБНЕЕ...

Щоб справа зійшлося – безкоштовний змова на виграш щасливого квитка

Я, маг А. Тенебри хочу звернути вашу увагу на те, що дієвий обряд не на виконання бажання. Перевірений ритуал на те, щоб справа зійшлося. А це різні речі. Читати сильний змова на удачу в лотереї треба, звичайно на зростаючу місяць. Щоб самостійно магічний ритуал це зробити, треба вам приготувати:

 • порожній волоський горіх
 • живий павук потрібен
 • нитка з натурального матеріалу
 • чорна воскова свічка

Домашній ритуал на великий виграш лотерейного квитка цей застосуємо для різних ситуацій. Мовчати треба, нікому не говорити про те, чого просили, і що взагалі зверталися до магії. Візьміть волоський горіх, розкрийте його і вичистіть вміст. У кожній з половинок зробіть отвір, щоб горіх можна було підвісити на нитку. Зловіть павука і посадіть його в горіх. Павук повинен бути живим. Скріпіть половинки горіха, бо павук не повинен втекти. Після півночі запаліть свічку і тричі читати заклинання на грошовий виграш в лотерею:

«Иссаид і Рраха! Чорна свічка горить, павук в могилі лежить, похований живцем. В ім’я мого справи, збережіть його тіло. Нехай (озвучте бажання). Иссаид і Рраха і Павук».

Цей сильний змова, щоб справа зійшлося, вплине на вибір лотерейного квитка, що ви купите саме квиток виграшний. Носити горіх з павуком треба на собі 3 дні. А потім закопати в безлюдному місці, там, де ви вже точно ходити не будете. Свічка повинна згоріти повністю. Відкуп тут не потрібен.

Як залучити удачу в лотереї – виконати бажання через тінь хреста

Якщо задумали щось, велике бажання є, та сил своїх немає, або на своє везіння не сподіваєтеся, обряд на удачу у виборі щасливого квитка в лотереї. І те, що ввижалося, в ваших руках виявиться. Старовинний ритуал на гроші, через мертвих будете самостійно робити, через тінь хреста, що на землю падає при сонячному світлі. Для магічного обряду треба приготувати:

 • п’ятак
 • шматок житнього хліба
 • осикова скіпа

Робити в будь-який день можна. Перед тим, як задумали читати найсильніший змова на виграш в лотерею. На кладовищі підійдіть до могили, де хрест стоїть міцно, рівне. Дивіться, куди тінь падає. Тут неважливо, в яку сторону. В середину тіні покладіть п’ятак. Наступіть правою ногою на монету, стоячи обличчям до хреста. У правій руці тримайте шматок житнього хліба, а в лівій руці – осикову лучину. Робіть усе без свідків, інакше справа попсувати можуть. Магічний змова на удачу і великий виграш у лотереї читайте:

«Світ люду, світ погостный, та хрест над могилиной, так мертвяк почивальный. Могилою мертвяк схоронен, хрестом вінчаний, та тінь хрестова то сила таємна. Хто тебе розкаже, хто пошепки заклянет, тому сам мертвяк в одне служіння, так силищей мертвої вдарить, так крикне совою. Іже тінь, та я нехрист над теню, так пятачина сплатою розмірної. А коли я сплату через тінь творю, таки мертву душу, мертвинушку сподобляю. Так говіркою сим під себе а не господиня, та не на століття а на одну сроченьку перебиваю, так подбиваю. Тінь сильна, сплата вірна, тако хлебина чорна причастям вірним, тако скіпа осинова мертвяку світильником. Тако теню хрестовій, що дневальником, та не нічником зоряним сподвижено. Тако відкупом вірним заклинаю іже ти мертвяк услужишь та сподволишь, так це прохання сдюжишь. Та прохання моє знавальное, так тобою через тінь полнимая, тако сотвори моїх слів сильником, так моїх думок серцевиною. Іже мною сказано, та душею возжелано (сказати, чого хочете). Так тобою буде виконано, так теню хрестової скріплено. Тако тінь хрестова, днювальний сила мертвяка під мене підбита. Тако одне служіння, одне моє хотіння іже тобою мертвячина виконано, мною откуплено. Тінь хрестова, могила погостная. Амінь».
Я, маг Адам Тенебри рекомендую всегда носить сильный Талисман, действительно приносящий деньги и удачу. Амулет притягивает удачу и денежные потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя конкретного человека и его дату рождения. Жизненное везение не помешает каждому человеку, и с этим хорошо справится амулет для притяжения удачи и богатства СМОТРИТЕ НА ОФИЦИАЛЬНОМ САЙТЕ…
Сказавши так, треба з’їсти хліб, що в руці тримайте. А коли з’їдено, сказати так треба: «Чорним хлебиной, та причастям вірним, тако тінь почитана, так мертвяку пятачина кинута. Все чого просив, та словом мовив, могильним хрестом, та теню чорної заклято, на мене виконано. Амінь».

Самостійний обряд – хороший спосіб привернути удачу в лотереї.

Йти з кладовища геть за правилами. П’ятак нехай залишається там, куди поклали. Коли за територію кладовища вийдете, осикову лучинку підпаліть. Коли запалиться, читайте магічне замовляння:

«Осиною горіти, мервяку подорожнім, та сім світильником, що велено, то до мене припасоване. Амінь».

Палаючу скіпку на землю кинути, та йти без оглядки. Це чаклунство сильно зміцнить ваш самостійний змова лотерейного квитка на виграш. Як буде бажання виконане, на могилу сходіть, відкуп залиште. Можна і просто пом’янути небіжчика. Грошовий ритуал за відгуками тих, хто самостійно робив, робочий.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: деньгизаговорыколдовствомечтаудачауспех

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>