Магическая помощь онлайн

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание:
 • Як голки роблять псування на людей
 • Правила наведення чорної псування за допомогою голок
 • Домашній змову наведення псування по фото з голками
 • Покарати людини за допомогою наведення псування на здоров’я
 • Як сам по фото наслати пора на своєму ворог
 • Зробити порчу на хвороби ворога, щоб забув думати про вас
 • Як на відстань наводить сильна порча на осіб
 • За допомогою голок зняти з людиною дією сильної псування

Читать на русском языке ТУТ.

Сьогодні я, маг А. Тенебри розповім які є ритуали чаклунства для наведення чорної псування за допомогою голок. Роблять їх на хвороби, неприємності, є сильні приворотні обряди на голки, як наприклад, псування на голки з ниткою, де прошивається фото жертви. Є, звичайно, і чаклунські ритуали на швидку смерть. В умілих руках і при розумній голові маг через такі дії дійсно може сильно вплинути на жертву.

Як сильний маг може навести сильну порчу на голці

Є в арсеналах обряди, які самостійно роблять в домашніх умовах, що дозволяють швидко навести порчу через голку. Про таких ось чаклунських ритуалах я, маг А. Тенебри поговорю сьогодні. І розглянемо кілька варіантів магічного наведення псування, де, в числі інших елементів, застосовуються голки.

Будь наведений чаклунський негатив, навіть дуже сильну, дуже небезпечну порчу на голках, зроблену реальним чаклуном за всіма правилами, можна зняти. Питання в тому, яка кваліфікація мага, до якого жертва прийде за допомогою. Має значення і те, наскільки швидко людина звернеться до перевіреного магу, або буде жити роками з псуванням, заперечуючи реальність чаклунства. Так що, поряд з питанням наведення магічного негативу, я, маг А. Тенебри поговорю з вами і про те, як зняти порчу на голках.

Як правильно виконувати чорні псування за допомогою голок

У більшості випадків, якщо прокляття наводять силою мертвого світу, голки закопуються на могилі на певний термін. Як правило, потрібна іменна могила жертви, якщо ви робите порчу на людину, що використовують ім’я і егрегорной силу. Але іноді справжні маги працюють на безіменних могилах. Закопавши голки, покладіть на могилу відкуп. Інакше, після отмеренного часу, прийшовши за голками, можете їх не знайти.

Використання однойменної могили при самостійному наведенні сильної псування по фото ворога голками виправдано, якщо маг підключає жертву до конкретного небіжчика. А якщо сильний маг просто підключає жертву до некротичних верствам, то ім’я вже не так важливо. Якщо робота ведеться силою Темних духів, чи то пак бісів, то тут схема класична: читаються змови на заклик Сил, потім виконується безпосередньо обряд наведення сильного прокляття на людину, після чого відкуп на перехрестя (класичний, або той, що вкажуть), відпускають Сили і ставлять закрепи.

Читати змови псування по фото, виконуючи будь-які ритуали з голкою, я, маг А. Тенебри вважаю, що можна і так сказати, самому, без залучення помічників. Якщо сила, звичайно, є. Якщо ви дійсно чаклун, якщо ви розвиваєтеся, магічна сила, звичайно, бути повинна, інакше ніяк. Пам’ятаємо про всі правила чаклунства в місцях Сили, про діагностику, про ослаблення жертви і зняття з неї чаклунських захистів. Не забуваємо і про посилення власних щитів, інакше, якщо умовами безпеки знехтувати, відкотити може неслабо. А ось і перший обряд сильної псування на фото голками.

Самостійний змова псування по фото ворога іржавої голкою

Магічний ритуал наведення псування можна зробити в будь-який день місячного циклу. Викликає в житті вашого ворога низку неприємностей, грошові втрати; жертва може дуже сильно захворіти. Самостійно псування робиться на особистій магічну силу, а тому ефект залежить від того, як ви підготуєте жертву до деструктивного впливу, як ви його послабити, чи вдасться вам зняти його захисту. Крім того, є просте правило: скільки сил вкладіть в обряд, стільки і отримаєте в результаті.

Щоб в домашніх умовах навести порчу на голку, вам знадобиться:

 • іржава голка
 • фото того, кого проклясти надумали

Візьміть голку і читайте на неї 13 разів читайте змову псування на голку:

«Як гострий голку ржа поїла, так слово моє (ім’я) із’ела. Як іржа залізо їсть, так справа моє покладає (ім’я) під хрест. Слово моє міцним міцно, справа вірно і сильно. Амінь ».

13 раз прочитавши змову щоб навести порчу голкою, потрібно піти туди, де живе ваш недоброзичливець, і увіткнути голку в двері, в косяк, за переведення в готівку. Можна увіткнути в килимок на порозі. Якщо такої можливості немає, тоді візьміть фото жертви і проткніть його голкою. Можна також виготовити вольт ворога, якщо у вас є прив’язки. Без прив’язок вольта не вийде. З вольт або фото вчинити можна, як завгодно. Можна кинути в смітник, закопати на пустирі, можна втопити в болоті.

Чорна псування за допомогою голок — забрати здоров’я ворога

Роблять на убуваючу місяць як і всі ритуали, спрямовані на деструкцію, руйнування і загибель. Є смертельні псування дуже сильні, є такі, що завдають життєві незручності і дискомфорт. До останніх відносяться цей обряд, можна послабити здоров’я свого ворога, зробити так, щоб загострилися всі хронічні болячки, змусити людину, зловмисно шкодить вам, забути про вас і зайнятися собою.

І з метою помсти, звичайно, в домашніх умовах навести порчу на голку можна.

Для самостійного ритуалу потрібно взяти:

 1. 40 нових голок
 2. клапоть ношеного ворогом одягу

В клапоть увіткнути 40 голок, на кожен перед утикання сказати:

«Голка гостра, рази ворога, вибий ворога стрілами зла».

Обряд працює виключно на особистому силі і візуалізації мага — виконавця. Від цієї конструкції потрібно позбутися. Можна віднести на перехрестя, а можна на смітник викинути.

ВНИМАНИЕ ВАЖНО: Я, маг Адам Тенебри всем рекомендую носить проверенный Талисман для привлечения энергии денег и везения. Этот мощный Амулет притягивает удачу и богатство. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается строго индивидуально, под имя конкретного человека и его дату рождения. Главное его сразу правильно настроить на себя в соответствии с высылаемой инструкцией, одинаково хорошо подходит для людей любого вероисповедания СМОТРИТЕ ЗДЕСЬ

Як самому зробити порчу голками і ворога покарати

Для цього обряду магу потрібно мати:

 • воскову свічку
 • 3 нові голки
 • клапоть чорної натуральної тканини

Робити обряд на убуваючому місяці, вибрати чоловічий чи жіночий день в залежності від статі жертви. Дочекавшись вечора, запалити свічку, взяти голки, і кожну по черзі нагрівати над свічкою. Поки голка буде розжарюватися, 3 рази читати змову наведення псування на людину гарячими голками:

«Я мщу (ім’я) за заподіяне мені зло, я насилав розлад, невдачу і прокляття на голову мого ворога (ім’я). Хай буде вона проклята і покарана. Ці голки є зброя в моїх руках. Нехай буде так».

Голки загорнути в клапоть, і йти до дверей свого ворога.

 • Встромивши першу голку в одвірок, сказати 6 разів: «Хай буде проклятий, живе тут».
 • Встромивши другу голку в одвірок, сказати 6 разів: «Хай буде проклятий ворог мій».
 • Встромивши третю голку в одвірок, сказати 6 разів: «Хай буде покараний живе тут ворог мій (ім’я)».

Самостійна псування за допомогою голки — хомут на ворога надіти

Є магічні обряди для помсти, які нескладно самостійно зробити, навіть будучи всього лише новачком адептом. Ось приклад, як самому зробити порчу на голку, надіти «хомут» на свого ворога. Призводить ця порча до хвороб сечостатевої системи.

Запримітити місце, де ворог помочився. Взяти прут і обвести круг, а в центр кола встромити голку і,

Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…
Самостійно читати змову псування на голку: «Стану я не благословясь, піду не перехреститься, не в двері, не в ворота, вовчої норою, ведмежою стежкою, в чисте поле, в широке роздолля, з чистого поля в дрімучі ліси, з дрімучих лісів до проклятого моря. На проклятому море коштує золота баня. У цій лазні 24 дочки царя Ірода, двадцять п’ятого сікла голову Іоанна Хрестителя. Гей ви, єси дочки Іродові — Огнія, Ледніха, жовтіючи, Глухея, Юрея, Корчея, Грудня, Проклята, брухті, Глядея, Огністра, женихався, перемежовуються, Божевільна, Переходіха, скорботи, Пухоль, Таємниця, Бела, Противна, прічудніц, Разслабея , Смертна, жадібних Сокира! Заступив ви, закрутіть у раба (ім’я) все тіло біле, всю кров гарячу. Зніміть ви з своїх очей пов’язки булатния і надіньте рабу (ім’я) на його жилу станоетную. А ти, матінка жадібних Сокира, візьми клини залізні, заклинило жилу Євонов туго, щоб сеча не могла пройти, а жила багровеша і толстеша. Замкну я всім губи чаклунів рудим, червоним, чорним і вещему ворону міцно-міцно. Амінь».

Магічно псування все різні за своєю силою і ступеня впливу на жертву. Чаклунство, наведене вище, може викликати захворювання, можуть створити жертві грошові проблеми. Але, є в практиках магії ритуали і серйозніше. Ось обряд, силою якого можна навести порчу за допомогою голки воістину руйнівного характеру. Мета — на відстані довести свого ворога до смерті.

Як на відстані зробити сильну порчу на голку і чорну свічку

Магічний обряд має підготовчу частину, яка виробляється на кладовищі, на іменній могилі того, кому призначена смертна псування. Місяць убуває, а якщо на Чорній Місяці робити, то взагалі пречудесно лягає. Починати домашню частина обряду треба опівночі.

Щоб цю сильну порчу через голки зробити самому, потрібно мати:

 1. фото ворога в повний зріст
 2. клапоть чорної натуральної тканини
 3. свічка з чорного воску
 4. 13 нових голок
 5. жменю мертвої землі
 6. помині і відкуп при роботі з егрегор кладовища

Земля береться з однойменної могили жертви. Все за правилами цвинтарної роботи, відкуп мертвому обов’язковий. На стіл постелити чорну тканину. Взяти фото, опалювати його і читати текст змови:

«Утопія, Юда, в моїй воді, в моїй слині, в моєму зло. Плюну — кров’ю заллю. Дуну — мор напущено ».

Після чого перехрестити фото лівою рукою перевернутим хрестом, і покласти його на матерію.

Запалити свічку (попередньо свічка повинна 13 днів лежати в іменний могилі). Коли віск розплавиться, беруть свічку в руку і капають воском проти годинникової стрілки навколо фото.

В цей самий час потрібно читати змову щоб навести порчу голкою і чорної свічкою:

«Чорної свічкою тебе (ім’я) кружляю, чорної свічкою ворожу, чорним покривалом покриваю, на смерть відспівували, від світла білого закриваю. Бути тобі попелиць, могильної землею, скрутили, згорніть у тлін, в попіл, в гниль. Стань прахом, стань землею, стань мертвою водою. Тринадцять чортових кіл, тринадцять чортових замків, тринадцять проклять — все тобі, все про тебе, все в тобі! Засни навіки! Буде оголошене за закляття ».

Обвести фото восковими краплями 13 раз, тобто 13 кіл капаєте, на кожне коло читаючи заклинання. Свічку поставити поруч. Взяти 13 голок (які також 13 днів пролежали в іменний могилі). Кожну голку по черзі прожарювати над полум’ям, зі словами чаклунського змови навести порчу по фото голкою:

«Проклинаю чортом волохатим, нетопир заклятим, могильної голкою, мертвою землею».

Кожну голку встромляти в фото ворога в різні зони:

 1. лоб,
 2. очі,
 3. шию,
 4. руки,
 5. ноги,
 6. серце,
 7. живіт,
 8. сонячне сплетіння,
 9. пах.
 10. останню голку встромити в зону печінки.

Наступний етап наведення чорної псування за допомогою голок — взяти мертву землю і перевернутим хрестом лівою рукою обсипати фото. При цьому сказати:

«Не в ім’я Отця, не в ім’я Сина, не в ім’я Святого Духа, той не амінь».

Свічку згасити, матерію зав’язати вузлом, сказати:

«Нехай буде так».

До світанку ще на кладовищі сходити, вузол закопати в ту ж могилу. Свічку, що в чаклунстві використовували, застроміть в могильну землю, запаліть і при її полум’я читайте відхідну молитву, доки не догорить свічка. Йти, як того вимагають правила цвинтарної чаклунський роботи. Откупом залишити кутю на могилі, а Господарю кладовища гроші і горілку.

Якщо правильно все зробити, сильна порча на фото з голками виходить навіть у новачків в магії.

Відхідну молитву в обряді наведення чорної псування на людину читати так:

«Зв’язаний узами плоті раб Божий падав гріховно, але дух його томився за божою вічної правди і святості, нині ж, коли неміч тілесна скута могильним тлінням, нехай піднесеться душа його вище сонця до бога його Всесвятості і оспіває пісня позбавлення: Алилуя. Так буде прийнятий богом його передсмертне зітхання розтрощення, якоже благання благоразумнаго розбійника. Він згас на життєвому хресті, дасть успадковувати йому обітниці, де сонми розкаялися грішників радісно співають: Алилуя. Спить він вічним сном могили, але душа його не дрімає, чає божественного, жадає його, вічного Жениха. Нехай сповняться на померлому слова його: «Хто їсть Мою Плоть і п’є Мою Кров, має життя вічне». Дасть йому їсти від манни сокровенния і співати у Престолу його: Алилуя. Скінчено мандрування земне, який благодатний перехід у світ Духа, душа повертається на батьківщину своє, де світле сонце, правда їх Божого просвіщає співаючих: Алилуя. Так спочине раб божий (ім’я) у царстві вічному, так постане перед престолом Вишнім, нехай прийме смерть свою покірно і смиренно. Амінь ».

Ця псування через фото і голки сильна, перевірена, результати і відгуки тих хто самостійно робив хороші. Потрібно вміти чекати. Цвинтарні обряди взагалі довго розкручуються, тому краще почекати хоча б пару місяців, щоб судити про результат самостійного ритуалу. Треба мати постійну міцний захист. Знімати захист з жертви перед настільки потужними обрядами наведення смертної псування потрібно в обов’язковому порядку. Якщо момент цей упустити, відкотити може сильно.

Наслідки псування на голку, зроблену на смерть жертви, при певних умовах можуть виявитися дійсно фатальними. А так, в більшості своїй подібні прокльони спрацьовують на неприємності, життєві труднощі і хвороби, що само по собі безрадісно. Хоча, у кожної медалі завжди дві сторони. А зараз я, маг А. Тенебри дам хороший рецепт змиву, щоб зняти порчу на голках. Змиви — метод універсальний, змивами можна багато прибрати самостійно.

Як зняти порчу на голках на три зілля

Робити цей змив наведеного негативу на убуваючому місяці, стільки раз, скільки знадобиться до лікування. Днем робити можна з полудня до 14 годин. Однак вночі робота йде краще, з півночі до 3 годин. Перед самостійним чаклунством тримати 3 дні безкровний пост. Змив хороший. Можна застосовувати від сильної псування як самостійний засіб, а також як доповнення до інших чисток чудово працює. Для себе можна застосовувати. Ну, і зрозуміло, для клієнтів, щоб зняти порчу за допомогою голок зроблену на швидку смерть. Для цієї чистки — змиву потрібно взяти:

 • 8 ст.л. полину
 • 8 ст.л. звіробою
 • 8 ст.л. будяка
 • сіру свічку
 • зелену свічку
 • синю (жовту) свічку
 • таз
 • кухлик

Кожну траву заварювати окремо в 2 літрах води. Загалом має бути 6 літрів відвару. Ванну прогріти. У таз по черзі виливати відвари.

На кожен відвар читати 1 раз читати змову для зняття порчі на голку:

«Зілля се заважаю, змішую, силу народжую шалену, проти сили цього не встане ніякої да нічий, се зілля витягне, зіллє да вб’є. Словам кріплення — зілля залізна ланцюг. Так є. Алатир ».

Коли все чаклунське зілля в тазу, обертати воду Двоперстя за годинниковою стрілкою, і тричі читати змову на зняття порчі голками, або магічного негативу іншого плану:

«Трізелье сталевий батіг, вдар по (ім’я) усюди, там і тут, плоть розсік, в нутро увійди, все погано та не його виполощіте, вихолощена, по низу пусти та геть прибери. Нехай погано так іно, з зіллям геть піде в говно, там сему і місце. Слова мої кріплення земна, чи не обробити та не відговорити нікому ні відає, ні Сведала, ні злому, ніякому. Та так воно і буде. Алатир. Алатир. Алатир».

У ванній запалити свічки. Жертву, з кого хочуть прибрати зроблену порчу за допомогою голок, посадити навпочіпки. Акуратно з ковша лити заговорений суміш відварів на верхівку, при цьому шепочучи:

«Куди вода, туди біда». Метки: защитанегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>