Диагностика и услуги мага

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание::
 • Як можна визначити наявність псування з фото
 • Як з допомогою ворожінь рунами дізнатися чи є псування
 • З допомогою розкладу Таро діагностувати псування
 • Тлумачення карт Таро в ворожінні на наявність на людину псування


Я, маг А. Тенебри розповім існують пристріт і сильна магічна псування насправді. Ось він, той самий питання, який неодмінно задасть людина, що сумнівається в існуванні чогось надприродного, чого-небудь за межами звичайного розуміння, звичайною світоглядної системи. Але, справа в тому, що чаклунство є незалежно від того, вірять в його існування, чи ні. Магічними ритуалами на людину можна впливати, як завгодно. Міняти його життя на краще або гірше, залежно від того, з якої позиції дивиться на людину практикуючий чаклун.

Все в світі піддається зміні, в тому числі і людина. Зміни приходять поступово, вони природні і тому не завжди помітні. Але, якщо людина раптово змінюється, і ці зміни до гіршого, тоді є про що хвилюватися. Можливо, є магічний вплив. Так це чи ні, необхідно переконатися. Існують магічні обряди дозволяють самому перевірити чи псування.

Навіть якщо ви не володієте серйозними методами діагностики присутності чаклунства, ніколи не мали справи з Рунами або Таро, самостійно перевірити псування можна за допомогою фото людини.

Як самому визначити псування і дізнатися чи є пристріт з фото

Якщо ворожіння на картах Таро ви не сильні, можна спробувати самому визначити псування, застосувавши інший, більш доступний спосіб. Звичайно, така самостійна діагностика псування вельми приблизна, і не йде ні в яке порівняння з професійним ворожінням на присутність негативу на людину, а як обряд, що дає попередню інформацію, чаклунський спосіб цілком годиться. Отже, ось відповідь на питання, як самої визначити вроки, псування, або наведені колдовском хвороби, застосувавши фотографію потрібного людини.

Для магічного способу діагностики псування на людині знадобиться:

 • фото людини
 • воскова свічка

Для магічного визначення присутності псування потрібен недавній знімок людини. Робити ритуал можна в будь-який день, незважаючи на фазу місяця. Сядьте за стіл, покладіть перед собою фото потрібного людини. Тримаючи в правій руці запалену свічку, водіть нею над знімком зверху вниз. Спостерігайте за тим, що відбувається зі свічкою.

Це допоможе вам самостійно дізнатися чи є псування.

 • Якщо свічка починає коптити або тріщати, це говорить про наявність магічного негативу на кохану людину.
 • Якщо рука, що тримає свічку, мимоволі тягнеться до зображення, немов керована кимось, чорна псування, швидше за все, має місце бути.
 • Відчутний холод, витікаючий від диагностируемой фотографії, теж вказує на присутність сильної псування на іншій людині.

Як самому визначити чи є порча – безкоштовний розклад Рунічний віск

Тепер перейдемо до іншого магічного ритуалу, що дозволяє достатньо самому точно визначити чи є порча на людину. Мова йде про діагностику магічного негативу Рунами. Існують різні стави. Але зараз я, маг А. Тенебри хочу звернути вашу увагу на ворожіння, зване — Рунічний віск. Це досить точне рунічне ворожіння на наявність негативу на людину людині, яка показує не тільки присутність пристріту або псування, але дозволяє самому перевірити чи є прокляття. Тобто якщо чаклунський негатив присутній, руни покажуть його в будь-якому випадку.
Це самостійне ворожіння на виявлення псування, і, звичайно, він дає американцю можливість самому перевірити чи є пристріт на людину. Нерідко руни показують, що магічного впливу немає, а неприємності і перешкоди, присутні в житті людини, виходять від нього самого, від недосконалостей його характеру, або через неправильне ставлення до оточуючих.

Коли маг в домашніх умовах ворожить на події, або діагностує магічні дії, він визначає, що означає кожна руна в певній позиції. У розкладі — Рунічний віск, в ході самостійного ворожіння на псування негатив покажуть руни Ейваз, Турисаз, Хагалаз, Лагуз, Лагуз (пер.).

Якщо в першому ряду в першій позиції виявляться руни Ейваз, Турисаз, Хагалаз, Лагуз, Лагуз (пер.), значить, псування на досліджуваному об’єкті присутній. Руни, наступні за цими, вкажуть, на що саме впливає наведений негатив.

 • Якщо в першому ряду з’являється руна Ейваз, то чорна псування робилася тим, хто має відношення до справжньої магії. Або зроблено кимось з допомогою професійного мага, кимось, хто переслідує свої цілі.
 • Якщо у домашньому ворожінні на псування першої випадає руда Хагалаз, досліджуваного могли словесно проклясти, цей спосіб ворожіння на негатив показує в тому числі і прокляття.
 • Якщо в першій позиції Турисаз, значить, смертельна псування була зроблена з метою помсти, покарання за що-то.
 • Руна Лагуз в першій позиції вказує на любовну магію. Поєднання Ейваз і Лагуз може також вказувати на наведений приворот або інше чаклунство любовного характеру.
 • Якщо в достовірному ворожінні на наявність псування в першій позиції виявляється руна Лагуз, то вона скаже про псування через мертву воду, або через могильну землю.
 • Коли в ході сильного ворожіння на наявність негативу на людину першою в першому ряду з’являється руна Одал, а після неї лягають «погані» руни, це може вказувати на те, що псування має коріння в минулому.

Якщо перерахованих рун в самостійному ворожінні на визначення псування не є, значить, прокльонів на досліджуваному людині немає. При цьому руни, як вже було сказано, можуть вказувати на проблеми побутового характеру, а також на проблеми, пов’язані зі станом здоров’я.

Є порча на людину – самостійне ворожіння на картах Таро

Питання фізичного та психічного здоров’я людини, а також наявність магічною псування і пристріту визначаються досить точно і самостійними ворожіння на картах Таро. Причому відповіді, як правило, досить точні, що дають американцю точну картинку того, що відбувається в його особистому сьогоденні.

Достовірні ворожіння на Таро допоможуть зрозуміти, є чи псування або пристріт, або інше магічну дію, від якого страждає людина. Я, маг А. Тенебри можу поділитися інформацією, яка при діагностиці, безсумнівно, буде вам корисна. У цілому інформація стосується здоров’я фізичного і енергетичного, але також ворожбит людина повідомляється і про присутність темного чаклунства.

Тлумачення карт Старшого Аркана Таро в ворожіння є порча на людину

 • Маг. Карта в прямому положенні вказує на хороше здоров’я, або одужання. Перевернутий Маг: стан здоров’я без змін.
 • Жриця. Карта в прямому положенні вказує на хворобу, приховані недуги. Перевернута карта: кризова, але не загрозлива ситуація. При ворожінні на псування, може означати її присутність.
 • Імператриця. Карта в прямому положенні: одужання, благополучні пологи.
  Перевернута: хронічні захворювання, небезпечні звички, безпліддя.
 • Імператор. Карта в прямому положенні: міцне здоров’я. Перевернутий аркан: небезпечна ситуація, травми, раптове погіршення стану.
 • Жрець. Карта в прямому положенні: не завжди міцне здоров’я притаманне людям, сильним духом. Карта в перевернутому положенні: здоров’я в нормі, але кверент недовірливий, і ця його недовірливість служить причиною розладів.
 • Закохані. Карта в прямому положенні: стан здоров’я кверента стабільний. Перевернута карта вказує на кризу у зв’язку з загостренням хвороби. Ворожіння на псування скаже точно, чи є вона. Але, зазвичай тут мова про початок захворювання, не пов’язаного з магічним впливом.
 • Колісниця. Карта в прямому положенні говорить про гострих захворюваннях, травмах, причому, як фізичних травмах, так і психологічних. Можливо, мова йде про операції. Перевернута Колісниця: хронічні захворювання, в цілому небезпеки для життя немає.
 • Правосуддя. Карта в прямому положенні в процесі ворожіння на вроки, вкаже на хороше здоров’я, відсутність магічного впливу. А в перевернутому положенні карта попереджає про ослаблення імунітету, слабкому фізичне здоров’я.
 • Відлюдник. У прямому положенні вказує на хорошу фізичну підготовку.
  Перевернутий Відлюдник говорить про те, що той нездоровий.
 • Колесо Фортуни. В процесі ворожіння при відповіді на питання, чи є пристріт чи інше спрямоване магічний вплив, відповідь буде негативною, якщо карта пряма. Перевернуте положення: стабільний стан, причому, як хороше, так і погане.
 • Сила. Пряма: енергійність, міцне здоров’я. Перевернута: травми, рани, ослаблений імунітет.
 • Повішений. Якщо ви знаходите потрібне поворожити чи псування, і випадає прямий аркан: це дуже погано, серйозні травми, хвороби. Перевернутий: кверент чимось збуджений, не помічає хвороби.
Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…
 • Смерть. Пряма карта: мінливий, нестабільний стан. Власне, фізичну смерть ця карта покаже лише в оточенні безлічі негативних карт. Перевернута нерідко випадає, коли об’єкт оговтався від хвороби або уник небезпеки.
 • Помірність. Пряма карта означає внутрішні процеси і поступовий розвиток. Перевернута карта при ворожінні з метою визначити псування, швидше вкаже на її відсутність, а також на можливість травм і нападів.
 • Диявол. Прямий аркан вказує на хороше здоров’я, незважаючи на те, що про нього мало піклуються. Перевернутий: швидше за все, все погано. Може вказати на венеричні захворювання, алкоголізм або наркоманію. При ворожінні є порча на людину, вкаже на присутність руйнівного чаклунського впливу.
 • Вежа. Пряма: напади, поранення. Це – одна з карт смерті. Перевернута: стан фізичної слабкості після хвороби. Початок відновлення роботи організму.
 • Зірка. Пряма карта: одужання, покращення після кризи. Зірка перевернута: стабільний стан; можливі хронічні або професійні захворювання.
 • Місяць. У процесі самостійного ворожіння є порча на людину, аркан у прямому положенні вкаже на дуже слабке фізичне здоров’я. Крім того, картка може вказувати на наявність психічних захворювань. Перевернута: поліпшення, полегшення, зміна важкого стану до кращого.
 • Сонце. Пряме: відмінне здоров’я, енергійність. Перевернуте положення карти: є хронічні захворювання, не загрожують життю.
 • Суд. Прямий: кризові стани. Ця карта може супроводжувати аркани, говорять про смерть. Перевернутий аркан Суд попереджає, що є захворювання, яке може стати небезпечним і дати ускладнення.
 • Світ. Під час ворожіння на питання, чи є на людині псування, пряме положення аркана вказує на її відсутність, а також на нормальне здоров’я. Однак у поєднанні зі Смертю, а також арканом Повішений, може підтверджувати смерть. Перевернутий аркан говорить про те, що людина прийняла заходи для поліпшення здоров’я.
 • Блазень. Прямий аркан: легковажне ставлення до здоров’я. Психічні захворювання, слабке здоров’я. Перевернутий аркан: одужання, зачаття або народження дитини.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: защитаколдовствонегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>