Самые сильные маги онлайн

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание::
 • чи Можна зняти з людини псування зроблену на смерть
 • Спосіб викатки псування курячим яйцем
 • Зняти порчу наведену на смерть з допомогою виливання воском
 • Магічні замовляння для зняття порчі наведеної на смерть
 • Що буде з людиною після зняття порчі на смерть


Можна зняти порчу на смерть людини – ось тема моєї, мага Сергія Тенебриа, статті. Хоча правильно все-таки поставити запитання, не — чи можна самостійно зняти порчу, а як її зняти в домашніх умовах? Сьогодні ми будемо говорити про чищення від пристріту, псування і проклять зроблених на швидку смерть людини. І не про тих, що знімають слабенький негатив, а про ті способи, до яких вдаються тільки в самих серйозних, найважчих випадках. Важко знімаються смертні псування з сім’ї. Проте, крім них, є ще ряд сильних прокльонів, відносяться до найбільш небезпечних.

Ритуали дозволяють прибрати псування зроблену на смерть людини

Як зняти порчу з родини, зроблену на смерть? Як я, маг А. Тенебри вже говорив, навіть найважчий негатив практикуючі чаклуни знімають з людини або всієї родини. При своєчасному зверненні до досвідченого магу, лікування від пристріту і порі проходить, як правило, успішно. А, оскільки ви вже вивчаєте чаклунство і практикуєте деякі чернокнижные обряди, то я, маг А. Тенебри раджу застосувати за призначенням і ті чаклунські ритуали, які я хочу вам запропонувати.

У цій статті я, маг А. Тенебри дам практичні рекомендації щодо того, що робити якщо порча зроблена на смерть, і розповім про двох хороших способи чищення сильного чаклунського негативу. Перший магічний ритуал, що дозволяє самостійно зняти сильну порчу на смерть, опишу прямо зараз – це хороша чистка людини від пристріту і негативу, способом відкату свіжим яйцем. А другу, не менш чудову, методику – зняття сильного псування на смерть людину через віск, запропоную трохи пізніше.

Як самому зняти порчу на смерть – чистка від негативу способом викачування яйцем

Працює магічний ритуал від смертельної псування — непогано. Чистить важкий негатив з родини, такий як псування на важкі хвороби, прибирає цвинтарні привороти, дозволяє зняти смертельну порчу з людини, прибирає вінець безшлюбності і на вічне самотність, наведену на людину повну убогість. Чаклунський обряд можна використовувати як самостійний, але в особливо важкий випадках слід працювати в комплексі, дочищати залишки наведеної на людину негативу. Або очищає від псування ритуал брати за основний, а завершувати справу іншими, більш легкими магічними обрядами.

Магічний ритуал можна застосовувати для лікування іншої людини від наведеного смертельного прокляття, можна і з себе зняти порчу в домашніх умовах.

Самостійний ритуал дозволяє зняти з себе порчу на смерть яйцем.

Що потрібно для домашнього ритуалу зняття порчі на смерть:

 • 10 білих курячих яєць
 • 3 воскові свічки
 • 2 глибокі тарілки з непочатою водою
 • тканинний мішечок

Нерідко, я маг А. Тенебри чую запитання новачків, ледь почали практикувати обряди магічних чисток, можна зняти порчу на смерть в домашніх умовах? Це обряд за методикою викочування псування, а також техніка зняття насланного смертельного пристріту з допомогою воскових виливків, як раз проводиться в домашніх умовах. В даному випадку відіграє роль навіть не сам спосіб самостійного проведення ритуалу чистики людини від смертельної псування (хоча, це теж має значення), а те, наскільки добре маг — виконавець володіє технікою, наскільки напрацьований контакт з воском, і з таким матеріалом, як живе яйце.

Так, повертаємося до ритуалу викочування яйцем, дозволяє магу будинку зняти порчу на смерть з себе або іншої людини. Здійснювати обряд потрібно на убуваючому місяці. У четвер до полудня купити 10 білих курячих яєць. Яйця повинні бути заплідненими, тобто від курки, яка буває з півнем. З супермаркету яйця не підійдуть. Приготувати для чистики 3 воскові свічки. Церковні свічки не брати.

Після заходу свічки поставити на стіл і запалити. Запалювати в такому порядку:

 • першу свічку запалити від сірника,
 • другий – від першої,
 • третій – від другої.

Самостійний спосіб чищення яйцем застосуємо і для зняття прокляття на смерть, тобто в тих випадках, коли негатив стосується не однієї людини, а сім’ї, або пущений на весь рід.

У 2 глибокі тарілки налити колодязної (не з крана, не з магазину) води. В одну з них покласти 3 яйця. Опускати яйця на тарілку, на кожне яйце читати слова змови чистик людини курячим яйцем:

«Знесла курка яйце під поріг, під ганок. Яйце покотилося по тілу, псування до господаря вернулася. Хай буде так».

Посадити хворого людини обличчям на схід, встати за його спиною. Взяти чашку з водою, тримати її над головою хворого.

12 разів читати текст змови від смертельної псування:

«В темному лісі, в зеленому лісі, на глухий галявині стоїть хатинка. В хатинці сидить бабуся Мотря, чорну випрядає пряжу, напускає на людей. Піду я в той темний ліс, у зелений бір, зайду в ту хатинку, псування з людини божого (ім’я) віддам. Нехай вона своєю ниткою плете, а чоловік божий (ім’я) пущі колишнього зацвіте, тіло здоров’ям наллється, тільки води він нап’ється. Істинно».

Чашку з водою поставити на стіл. В ліву руку взяти яйце, в правій руці тримати палаючу свічку, і обкатувати хворої людини свіжим яйцем від маківки до щиколоток і назад. Яйце водити проти годинникової стрілки. Після чого куряче яйце вибити в чашку з водою, над якою читався змова. Потім знову взяти свічку в праву руку, а інший живе яйце в ліву, і виконати все те ж саме. Після чого викочувати людини з псуванням третім курячим яйцем.


Щоб зняти негатив з іншої людини, або самому позбутися порчі на смерть, магічна чистка повинна проводитися 3 дні поспіль. Шкаралупу подрібнити, покласти в мішечок. Цей мішечок слід закопати в безлюдному місці на ранок після останнього дня чаклунський чищення людини від смертельної псування. Якщо робили не для себе, потрібно віддати людині ураженого псуванням, щоб він сам зробив вищевказане дію. Воду і яйця з чашки виливати під будь-сухе дерево після кожного дня ритуалу очищення людини від псування за допомогою яйця. Кожен день береться нова свічка. Попередня свічка повинна прогоріти до кінця, тільки якщо ви очищаєте себе. Якщо обряд очищення від зачарованого псування на смерть, проводиться для іншої людини, він повинен дожечь свічки у себе вдома.

Як правило, магічного обряду триденної чищення достатньо, щоб зняти чорну порчу на смерть. Після зняття смертельної псування з людини, я маг А. Тенебри рекомендую поставити магічну захист від пристріту і проклять. З’ясувати, знята псування повністю або частково, слід за допомогою діагностики, яку слід зробити за допомогою останнього, 10 — го яйця. Якщо магічний негатив з людини прибраний не до кінця, він може повернутися. Точніше, недоснятые залишки програми смертельної псування будуть продовжувати діяти. У всіх магічних ритуалах обмовляється, що потрібно уникати контакту з матеріалом, на який зводилася з людини порча на смерть, то ж яйце, віск або сіль. Це потрібно якомога швидше винести з будинку.

Інший момент, чому лікування псування зробленої на смерть не завжди завершується благополучно на 100% – сильне прокляття родового плану. Тобто сильна порча сім’ї, лежить на кровному родича, може знову вразити вас. Щоб цього не сталося, після очищення сім’ї від псування на швидку смерть, ставлять захисту на всіх членів сім’ї.

Зняти найсильнішу порчу на швидку смерть на воскову виливок

Домашній ритуал зняття смертельної псування з людини восковими виливками. Самостійний обряд не є діагностикою пристріту і псування наведеної на людину, зараз діагностики мова не йде. Говоримо саме про сильному ритуалі самостійного зняття порчі на смерть. На віск можна зняти більшість видів:

 1. магічною псування,
 2. більшість видів привороту,
 3. страхи,
 4. сильний пристріт,
 5. обряди на примус.

Взагалі, воскові виливки – метод універсальний. Зауважу, що навіть ті види смертельної псування зробленої давно, які не можна повністю зняти восковими виливками, можна значно послабити.

Домашні обряди зняття проклять з допомогою відливанням на віск працюють навіть у новачків, дозволяють з високою часткою ймовірності повністю прибрати з людини порчу на смерть. Однак у воскових виливків є і недолік. А полягає це в тому, що виливки разом з негативом зчищають і все хороше, що ви напрацюєте для себе чаклунством:

 • магічну захист від псування і пристріту,
 • обряди на розчистку і активацію грошового каналу та інше.

Цей момент треба враховувати, якщо ви вважаєте за потрібне зняти з себе порчу цим способом. Однак ідеально виливки людини воском підходять тим, хто не чаклує, не має позитивних магічних напрацювань. Для себе справжні маги знімають порчу на смерть, беруть цей чаклунський ритуал в екстреному випадку.

Зняття потужної псування з людини прийнято робити на убуваючому місяці. У цей період пристріт, прокляття на смерть легше знімаються. Однак у виливках найпотужнішої псування на смерть з допомогою воску немає заборони на роботу, і виконувати їх можна, незалежно від фази місяця і дня тижня.
Ось, що вам знадобиться для самостійного позбавлення від псування на смерть з допомогою виливки на віск:

 1. шматок натурального воску або воскові свічки, з яких треба вийняти гноти
 2. алюмінієвий кухлик з ручкою (ложка для соусу для миниотливок)
 3. миска з холодною водою
 4. фото людини у якого діагностували псування
 5. лист щільного паперу або шматок матерії, на який викладають виливки для сушіння

Щоб зняти вроки людини на смерть, виливання воску можна робити великі, але можна і миниотливки вагою не більше 10 р. Для великих виливків, розтоплюють віск на плиті. Для маленьких достатньо і полум’я свічки. Як я, маг А. Тенебри вже сказав, воскові виливки смертельної псування – ритуал універсальний. Його застосовують маги, які працюють в чорному, і в білій традиції чаклунства.
Основне в даній методиці – чаклунський змова для зняття порчі на швидку смерть, який вибирається в залежності від того, що саме потрібно зняти. Якщо ви збираєтеся з себе знімати прокляття на смерть, і хочете зберегти власні чаклунські напрацювання, читайте магічний змова від смертельної псування, де упор робиться на те, що має знятися «все наносне, не сказане мною, не мною каране…».

Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…
Миску з водою поставити на фото жертви чорної псування, з якого будете знімати негатив. Поставити кухлик на плиту, і, поки віск розтоплюється, читайте змову на зняття чорної псування на смерть з людини стільки разів, скільки встигнете, поки не розтопиться віск. Не давайте воску перегріватися. Дайте розплавленого воску злегка охолонути, поки він не перестане клацати. У цей час можна продовжувати читати сильний змова для очищення людини від чорної псування на смерть людини. Як тільки зрозумієте, що готовий віск, акуратно потроху виливайте його в чашку з водою, що стоїть на фото людини ураженого смертельної псуванням чи пристрітом. Коли весь віск вилитий, почекайте, поки він застигне.

Готові відливки покласти на папір і залишити до повного висихання крапельок води. Бажано не чіпати виливок до наступного дня, коли ви знову будете повторювати весь процес. Використаний віск після ритуалу самостійного зняття сильного псування на смерть утилізувати спалюванням. Спалювати, природно, не вдома. Робити це потрібно там, де мало хто ходить. Місце, де віск палили, непогано б присипати землею. Воду вилити в каналізацію, або на вулицю, подалі від дому, і бажано, де ніхто не ходить ( як варіант, можна підлити ворогу). Руки вимити до ліктя (можете використовувати святу воду, якщо це не суперечить вашим егрегору).

Лікування чорної псування на смерть восковими виливками – використовувані змови

По фотографії любовної пари знімають:

 • сильні псування на відносини,
 • остуды,
 • закоти,
 • рассорки,
 • тугу,
 • сильні сімейні псування.

При даних умовах застосовуються змови для зняття остуды, або тієї проблеми, яку необхідно вирішити.

При вирішенні сімейних проблем може підійти магічний змова для зняття порчі на любов:

«Стану я (ім’я), благословясь, піду, не перекрестясь, батьком не прощено, матір’ю не благословення, не з сіней сіньми, не з дверей дверима, не з воріт воротами, а мишачими бронями, собачими слідами, вийду в чисте поле. У чистому полі є вітряної мужичок, у його їсти цибулю. Він стріляє, відстрілює, коле, жартує у самотня куща щоб не було жодного листа, жодної галузі. Так би і у (ім’я) не було б стрілянини, ні чорноти, ні туги, ні болю. Та стріла летіла, впала, пелена з (ім’я) спала, ні в білих руках, ні в жвавих ногах, ні в буйній голові, ні в баскому серці, ні в ясних очах, ні в чорних бровах, ні в білому тілі немає злого Духа. Під повіки по віку, відтепер і до століття. Того бути».

Родові прокляття на смерть зняти виливками воску досить важко. З цим завданням справляються деякі маги. Але, як ви розумієте, це можливо. І, я маг А. Тенебри нагадую, для воскових виливків пристріту і проклять беруть тільки чистий натуральний віск. Парафін не застосуємо.

Самостійні змови, які можна використовувати для воскових виливків порч і найсильніших проклять на смерть людини.

«Знімаю слова лихі, закляття і прокляття, поветренное і дверне, гучне і шепотное, з кров’ю і без крові, родинне і чуже, старого і малого. Таємне і явне, приховане і відкрите; всяке, ніж відун хвалиться і про що мовчить, пошепки говорить, і про що кричить. Вчорашнє і давнішнє, в очі і за очі. Знімаю з (ім’я) кожне закляття, всяке прокляття. Слово моє не перебити, не переробити. Як сказано, так і буде. Амінь».

Слова домашнього змови від смертельної псування:

«Заговорюю (ім’я), від стрешни і поперешни, від озевища, від притки, від приткиной матері, від темного, рудого, черемнов, завидливаго, урочливаго, прикошливаго, від ока сераго, чернаго, від двоезубаго, троезубаго, від двоєженця і троеженца. Як зоря Амнитрия переходила і гасла, так і з (ім’я) всякі недуги напущенные виходили б і гасли. Як з булату, з синяго укладу камінням світло вибивають, так і з (ім’я) всі недуги і псування моїми словами вышибало і вибивало. Ти, притка, приткина мати, болести, уроки, призор, очес, ідіть геть від (ім’я) в чорні ліси, сухі дерева, де люд не ходить, бродить худоба не птах не літає, звірина не нишпорить. Замикаю змова свій тридевяти трьома замками, тридевяти трьома ключами, і слова мої міцніше кременя, гостріше булата. Амінь». Знаки зодиака
Этот гороскоп уже наделал много шума, 2 Знака Зодиака разбогатеют в этом месяце, а кому опасаться… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ Защитный оберег
Чтобы улучшить жизнь и защитить семью от сглаза и черной энергии негатива, экстрасенсы рекомендуют… ПОДРОБНЕЕ… Заговор на деньги
Быстро решить свои финансовые проблемы, 100% белым способом, можно если сделать простую... ПОДРОБНЕЕ...

Що відбувається після безкоштовного зняття порчі на смерть

Виливками при відповідному досвіді можна зняти практично будь-магічний негатив, навіть чорну порчу на смерть, зроблену на кладовищі. У разі зняття могильній псування, відпрацьований віск можна прикопати на території кладовища. У роботі з воском, головне не кількість виливків, а саме якість ритуалу зняття чорної псування з людини. Ефективність самостійної чищення людини від найпотужнішої псування на смерть залежить від того, настільки досвідчений маг, чи дотримані умови роботи, вірно вибраний текст сильного змови від прокльонів і пристріту. Воскові виливки при своїй простоті і універсальності, вельми непростий метод впливу на негатив насланий на людину. На віск можна зняти родової чаклунський негатив. У цьому випадку чаклувати потрібно в комплексі з іншими ритуалами.

Як зрозуміти, що псування знята, і більше повторів не потрібно?

Ви зрозумієте це за якістю воскової виливки. Звичайно, абсолютно рівною вона не буде, оскільки рівні виливки тільки у небіжчиків, мабуть, і бувають. Настільки ж прямі, як пряма і кардіограма. Якщо після серії магічних ритуалів на зняття чорної псування на смерть, на нижній стороні виливки не спостерігається грубих виступів, джгутів, великих бульбашок, можна зробити висновок, що смертельна псування на людину, ліквідована.

Рекомендую після зняття порчі смерть відразу поставити міцні магічні захисту. Попередньо диагностируйте, весь негатив прибраний з потрібну людину. Віск чудово вичищає, однак якщо ви хочете покарати кривдника, варто вибрати інші ритуали чищення людини від смертельної псування з поверненням. Мстити або немає, робити повернення псування на смерть, чи ні, вирішувати вам. На мій погляд, помста вторинна. Бере силу і енергію. Можна дізнатися, хто конкретно наслав чорну псування (існують магічно ритуали мають ворога). Ворог стане вашим боржником, і це можна буде використовувати в своїх цілях.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: защитанегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>