Самые сильные маги онлайн

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание:
 • Самостійно зробити захист від пристріту і псування
 • Зробити на себе захист від псування змовою на воду
 • Самостійна захист від прокльонів і чаклунства
 • Яке вибрати прикрасу від пристріту
 • Як кільцем визначити вроки на людину
 • Як з допомогою псування на кільце придушити волю свого ворога
 • Які камені використовувати для захисту від пристріту


Як самостійно зробити сильний захист від псування в домашніх умовах? В даному матеріалі я, маг А. Тенебри запропоную вам нескладні, але досить ефективні захисні обряди. Виходячи з сьогоднішніх реалій, коли ті, хто чаклує для себе, намагаються будь-якими способами домагатися своїх цілей, ця тема дуже і дуже актуальна. У ритуалах чорної магії велика кількість магічних способів, використовуючи які, ви зможете самостійно захиститися від пристріту і псування.

Використовуючи їх, можна самостійно поставити на себе і на будинок потужні захисні заклинання від псування. Цими захистами користуються і практикуючі маги. Крім цього, розповім про сильних оберегах від псування, які мають, як прикраси. Але, в чаклунстві все відносно, і далеко не все є тим, чим здається. Так, деякі прикраси аж ніяк не нешкідливі, і на обручку псування сильну наводять.

Самостійна захист від наведення порчі на людину

У ситуації, коли ллють біля порога воду, підкидають голки або дрібні монети, намагаючись забрати благополуччя і зруйнувати мир в домі і спокій у родині, неодмінно потрібно робити діагностику. І за її результатами робити чищення і виставляти сильні захисту від псування на квартиру і бажано на кожного члена сім’ї.

Можна рунічні захисту від наведення сильної псування застосовувати, або працювати через Богів. Добре сіль розкласти, щоб чорний негатив вбирала. А можна у дворі або в горщиках на підвіконні захисні трави посадити. Це – хороша самостійна захист від пристріту, небажаних, заздрісних гостей, поганих сусідів. Ось самостійний спосіб захисту від псування та підклад.

Для магічного ритуалу захисту від пристріту і негативу потрібно взяти:

 • крупну сіль
 • зубчики часнику
 • суху траву звіробій
 • полотняний мішечок

Всі зсипати в мішечок і самостійно читати магічний змова на захист від негативу:

«Закриваю будинок, заговорюю, від сили чорної, від злого умислу, від підкладали поганого. Сіль чорноту забере, трава зло розгорне, колір худі слова розімкне, ніхто не дізнається, ніхто не пройде, ніхто не зачахне, ніхто не помре. Тричі три поворот, тричі три заворот, тричі три від воріт».

Мішечок сховати під поріг. Сіль вбере весь насланий негатив, часник прожене недоброзичливців, відлякає від порога астральних сутностей. Те ж зробить і звіробій – сильна зачароване трава. Через деякий час мішечок потрібно спалити, віднісши подалі від будинку. При цьому читати захисний змова від пристріту і псування (можна використовувати і інший сильний захисний змова від наведення негативу):

«Нечисть болотна, нечисть підколодна, від туману, від чорного дурману, де гнилий колос, де сивий волос, де червона ганчірку, порченька трясовица, не тією стежкою піду, піду у церковні ворота, запалю свічку не вінчальну, а поминальну свічку, пом’яну нечисту силу за упокій. Амінь».

Звіробій дуже гарна трава, яку здавна використовують чаклуни у своїй практиці. Багато що можна зробити з цією сильною травою, в тому числі і самостійно захиститися від пристріту. Якщо зібрати звіробій в букет, обв’язавши його червоною стрічкою, і повісити в своєму будинку, то можна бути впевненим, що він захистить сім’ю від сварок і сильних скандалів, а також прожене потойбічних сутностей і привидів.

Як самостійно зробити особисту захист від псування через воду

Стоячи перед дзеркалом, заговорити воду триразовим захисним змовою від наведення псування, і випити також перед дзеркалом. Я, маг А. Тенебри читаю що це потрібно робити щодня, напрацьовуючи сильний щит від злих людей і ненависті, від будь-яких спроб заподіяти шкоду через чорне чаклунство.

Це сильно діючий ритуал самому зробити захист від псування в домашніх умовах.

«Іду я по чистому полю, назустріч мені сім духів з полудухами, всі чорні, всі злі, всі нелюдимые. Ідіть ви, духи з полудухами до лихим людям, тримайте їх на прив’язі. Щоб я був від них цілий і неушкоджений у дорозі та в дорозі, вдома і в лісі, в церкві і на бенкеті, у весіллі та біді. Мій змова довгий, мої слова міцні. Хто слово испровергнет, бути по тому, худу, не з добра, як наперед мною сказано. Амінь».

Самостійна захист від прокльонів і від чаклують ворогів

Від бід і від злих ворогів, що проклинають вас попало (нерідко так закляті родичі надходять), і від тих, хто чаклунством в своїх цілях промишляє, та все норовить у вас відняти що-небудь, оморочить, зіпсувати, або приворожити, зробіть ось самостійну захист від проклять, від зурочень, заздрості і псування.

Покупатися в проточній воді, обтертися новим рушником, при цьому 3 рази читати слова захисного змова від впливу псування:

«Саван білий, могильний, гостра коса, неприступна, непідкупна, неосудна, непосульная. Искоси, коса, моїх ворогів, забери до себе в гниль могильну. Я Завалю каменем в’язницю, підіпру його білою горою. Ковила-трава захитається, хмара чорна від мене піде. Чистою водицею обмоюсь, душею заспокоюся. Мені (ім’я) зорі тихі, спокійні дні, ночі світлі. Амінь».

Рушник принести додому і висушити над вогнем. Знову читати цей чаклунський змова для захисту від наведення псування, доки рушник не стане сухим. Потім заговорене рушник скласти і зберігати в своїх речах. Повторювати магічний обряд, щоб самостійно захиститися від пристріту і псування, кожен місяць.

Як підібрати магічні прикраси від пристріту і псування

Багато сильні обереги, несуть в собі велику магічну силу, і здатні захищати свого власника від пристріту і псування, ще й дуже красиві зовні. Прикраси від псування і наведення чорного негативу, можна носити у вигляді перснів, браслетів, підвісок і намист, переслідуючи не лише цілком конкретну мету – магічною захисту, але і задовольняючи свої естетичні потреби.


Світ захисних оберегів і амулетів прекрасний і різноманітний. Багато з них були відомі ще в давні часи. Особисті обереги бувають абсолютно різними, і за матеріалом, з якого вони створені, і по приналежності до магічної традиції. Є персональні обереги прості, наприклад, червона нитка від пристріту. А є такі, що стоять вельми недешево, наприклад, дорогоцінні й напівкоштовні камені.

Здавна природні мінерали вважаються сильним оберегом від шкідливого чаклунства. Носити дорогоцінний кільце від пристріту псування краще на лівій руці. Таким магічним кільцем можна перевірити пристріт. Є нескладні способи такого тестування. Нижче я, маг А. Тенебри дам приклад діагностики негативу і пристріту на людину, яку можна зробити самому, застосувавши кільце.

Як визначити вроки золотим кільцем

Є дуже простий спосіб діагностики пристріту в домашніх умовах. Вам знадобиться
золоте кільце. Ретельно вимийте обличчя, після чого проведіть по щоці зверху вниз кільцем. Подивіться, залишився слід темного кольору. Якщо сліду нема, значить, і негативу немає теж. Однак якщо кільце залишило на щоці темну смужку, то велика ймовірність того, що на людину є пристріт, і треба вживати заходів, позбавлятися від негативу.

Чорна магія шкоди – сильні псування через кільце

Отже, в магічних практиках маги використовують прикраси від псування та іншого негативу, захищаючи і вкриваючи себе. Але, через прикрасу можна зробити і псуванню, таку, наприклад, як сильна порча на золоте кільце. Чорні псування роблять на подарунок, а потім підносять його жертві, людині на якого ви чаклуєте. Відомі магічні обряди псування на рабство, на підпорядкування волі об’єкта.

Справжні чаклуни здавна працюють з кільцями, символом безперервності і нескінченності. Різні ритуали маги роблять через кільця. Наприклад, чорні псування на обручку виходять сильні, такі, що працюють довго і жорстко впливають на жертву. Я, маг А. Тенебри вважаю що, зовсім не обов’язково саме обручку свого ворога. Можна справи робити і з простим декоративним кільцем. Ось приклад такого чаклунського змови на псування за допомогою прикраси. Кільце рабства називається.

Сильна порча через кільце на придушення волі ворога

Чаклунські обряди придушення волі використовують і в практиці покарання, і в любовній магії для жорсткого підпорядкування коханої людини.

Ось, що знадобиться для самостійного ритуалу псування на підкорення волі людини:

 • просте мідне кільце без каменю, без написів і знаків
 • чорний шнурок
 • фото або річ жертви
 • чорна тонка свіча

Носити кільце на шнурку 40 днів. Кільце повинне стикатися з тілом. На сороковий день кільце зняти, покласти на фото або річ людини на якого чаклуєте, запалити свічку, читати молитву «Отче наш» навпаки. Потім надіти кільце на свічку.

І 40 разів читати текст змови сильної псування через кільце:

«темні Духи, духи вічні, замкніть в кільці се любов нескінченну. Любов рабську, любов вічну, втирайте в нього всю муку мою сердечну. Змія скоропеюшка, будь мені чорної матінкою. Шкода в саме серце мого милого, для всіх, окрім мене, осоружного. Перший раз вжалила, серце його ранішь любов’ю по мені (ім’ярек). Другий раз вжалила, ненавистю до разлучницам отравишь. А в третій раз вжалила, гордість його на той світ відправиш. Стане він моїм рабом. Венчаюсь з ним рабським кільцем при змові з чорною матінкою, змією скоропеюшкой. І тобі уклін, дух могильний, чорний батюшка. Остуди мого милого, всім, окрім мене, осоружного, до бабам і мужикам, стара і старим, до рідного батечка і кровної матінки, до братів і сестрицам, потаскушкам молодицям, до світла білому, червоному сонцю, місяці нічний. Бути йому тільки зі мною, диявольською рабою, богом хрещеною, сатаною поневоленої, (ім’ярек). Кільце це заговорене, чорною силою освячене. Запечатываю його чорним сургучем, охороняю чорним катом, при змові з чорним батюшкою і названої матінкою, змією скоропеюшкой. А хто кільце це головоломка стане, від того могильний дух не відстане, отрута в нього увійде, в могилу той піде. Нехай буде так. Істинно».
Сорок раз вклонитися, ні з ким не говорити, і йти спати. Свічку залишити догоряти. Вранці завершити ритуал наведення псування на обручку, віднісши оплывки свічки на цвинтарі. Піти до іменної могилі, переконатися, що дух готовий вам допомагати, залишити на могилі підношення, після чого свічкові оплывки закопати в могильної землі. Протягом 9 днів рабське кільце надіти на палець жертві обряду псування, коли спить.

При цьому читати слова змови наведення псування через кільце:

«Кільце на твій палець одягаю, в рабство собі забираю, підкоряю, підкоряю, підкоряю».

Коли людина запитає про кільці, скажіть:

«Це тобі подарунок на все життя».

Рік після обряду на те кладовище не ходити.

Це досить сильний домашній обряд на підпорядкування людини волі мага — виконавця. Але, навіть таку, потужну порчу на кільце можна зняти, якщо вчасно звернутися до справжнього чаклуна за допомогою магічної.

Камені, які використовують в захисних оберегах

 • Топаз. Чудовий камінь. Про нього писали трактати, чаклуни згадували його у своїх гримуарах, проголошуючи топаз камені, що захищає людину від різного роду насланих лих, від темного чаклунства і сильного пристріту. Багатобарвні камені: жовтувато-рожеві, блакитні, прозорі, лілові, червоні, збережуть свого власника від депресії, страхів і безсоння. А ще підвіска від пристріту з топазом заспокоїть буйну вдачу людини, допоможе впоратися з гнівом. Цей камінь вчить людину бачити позитив і щастя там, де інші не помічають.
 • Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…
 • Сердолік. Камені з інтенсивною вогненної забарвленням врятують свого власника від самої лютої і непримиренної злоби, від чорної заздрості, від злого умислу, від насланого псування і пристріту. Якщо носити кільце від пристріту з сердоліком, то впорається він не тільки з негативною енергією пристріту, але і вбереже свого носія від занепаду сил та передових інтегрованих в настрої. Цей мінерал прекрасний талісман для закоханих, які хочуть зберегти свою любов на багато років.
 • Котяче око. Золотисті або зеленуваті камені з ефектним відблиском, схожим на витягнутий котячий зіницю, один з найвідоміших оберегів від пристріту і чаклунський псування. Підвіска від пристріту з цим мінералом стане сильною перешкодою наведеної псування. Але, крім того, це прикраса допоможе людині привернути до себе увагу потрібних людей, налагодити добрі стосунки з оточуючими. Котяче око вбереже сімейну пару від зрад.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: заговорызащитанегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>