Диагностика и услуги мага

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание::
 • Зробити самостійний змови на вроки машини
 • Ритуал для наведення порчі на аварію автомобіля
 • Як самостійно навести порчу на автомашину
 • Прибрати псування і пристріт з машини
 • Ефективні чищення машини від пристріту і негативу з заздрості


В даному матеріалі я, маг А. Тенебри розповім, як роблять порчу на автомобіль, яким ритуалом зняти її, і як захистити машину від пристріту і заздрості, а також спрямованих проклять недоброзичливців.

Можна наврочити неживий предмет, і чи існує в дійсності вроки автомобіля? Зрозуміло, що можна наврочити дитини або дорослої людини. І навіть зовсім неважко це зробити. Вражений енергетичної псуванням людина, починає хворіти, потрапляє в неприємності, отримує травми і т. д. Але, можна наврочити або магічно проклясти машину?

Виявляється, можна. Наврочити або навести порчу автомобіль – це не запаморочення, а реальність. Звичайно, на такому автомобілі людині їздити небезпечно. Уберегти автомобіль від пристріту можна, застосувавши магічну захист.

Навести порчу на автомобіль – сильний змова на аварію

Цей магічний ритуал псування наведення порчі на автомобіль добре працює навіть у новачків. Якщо зроблено правильно, ефект на фізичному плані проявляється досить швидко. Робити так: підійти до автомобіля ворога, ткнути в нього вказівним пальцем лівої руки, і вголос читати змову псування на машину:

«Межу дорогу кажу, машину в аварію вводжу. В аварію, некруто, на поруху без залишку. Слово, річ. Амінь».

Руку, поки не прочитаєте чаклунський змова, тримайте на машині, не опускайте. Сильна порча на аварію перевірена, робоча, і досить ефективна, незважаючи на уявну простоту. Але, перш ніж чаклувати, треба перевірити захист і самої машину, і того, хто її зазвичай водить. Практикуючі маги такі речами не нехтують, оскільки це важливо. Новачки часто працюють без підготовки, на емоціях, звідси і помилки, і непрацюючі обряди, і відкати з обратками.

При наведенні чорної псування на аварію, може виникнути ось такий побічний ефект, досить небажаний: за неперевіреною і досить сильною захисту, при спробі навести порчу на машину, вплив може спрацювати на поруч стоять авто, за умови, що на них немає магічної захисту.

До речі, спостерігається цікавий ефект, коли читають цю змову:

«Межу дорогу кажу, машину в аварію вводжу. В аварію, некруто, на поруху без залишку. Слово, річ. Амінь»

не на автомобіль ворога, а на фото самого ворога. Просто ткнути пальцем у фотографію (особа) та читати самостійний змова на псування машини, а в реальності прокляття проявиться як ДТП за участю цієї самої людини. А простіше кажучи, машина його може збити. Можна і зі смертельним наслідком, якщо візуалізувати саме такий результат.

Сильна порча машини на аварію – ворогів заговорити на невдачі в дорозі

Магічний обряд наведення псування ніяк не прив’язаний до стану місяця, тобто можна робити в будь-який день, коли виникне необхідність. Скориставшись чаклунським ритуалом, можна самостійно зробити порчу на автомашину. Тут працює стара наузная магія. Здавна було помічено, що під час кручення нитки, людина впадає в особливий стан, у так званий класичний транс. В такому стані будь намір здатна втілитися на фізичному плані. А при вірно спрямований вектор дії потрібна не така вже велика сила.

Щоб самому зробити порчу на аварію, на чорній мотузці (шнурі) треба зав’язувати 9 вузлів, при цьому читати слова змови:

«Я не вузли в’яжу, я перепони на шляхи лиходія (ім’я) ставлю. Перший вузол на порозі спіткнутися, другий – забути так повернутися, третій вузол – дощі та вітри, бруду та сльота, четвертий – вибоїни на дорозі, п’ятий – попутники недобрі, шостий – злодії та руйнівники, сьомий перепон на шляху заслін, восьмий – туман та обман, дев’ятий – від воріт поворот. Як ці вузли міцні, так і слово моє міцно. Амінь».

Зрозуміло, потрібна чітка візуалізація наміри. З заговоренной мотузкою дійте за обставинами. Можна кинути слідом від’їжджаючої машини або залишити на перехресті. Деякі чаклуни, практикуючі сильний змова на псування машини, мотузку з вузлами спалюють. За логікою, відкуп не потрібен, оскільки діючою силою є воля і намір мага.

Безкоштовно зробити порчу на аварію машини – кілька корисних порад

Маючи бажання зробити порчу на машину, і при цьому отримати результат, а не неприємності, обов’язково потрібно знімати з жертв (з тих, хто, по-вашому, повинен постраждати від магічного впливу) захист перед наведенням. Оновіть свою магічну захист. Якщо ритуал був вже зроблений раніше, і невдало, варто подивитися, чому удар йде в бік. Аналіз своєї роботи завжди корисний.

Коли порча зроблена на аварію, не потрібно постійно думати про свої жертви, і чекати результату. Все відбувається саме тоді, коли маг – виконавець забуває про вплив і відпускає ситуацію. Забути не означає забути в буквальному сенсі, але необхідно відпустити намір перервати канал психологічної зв’язку, дати хід подій. Постійні думки про зроблене змові наведення порчі на машину затримують розвиток ситуації, що призводить до виникнення перешкод, і чаклунський удар втрачає свою силу.

Я, маг А. Тенебри розповім, як можна зробити порчу на аварію машини простим змовою і негативним ментальним побажанням. Дивлячись услід машині ворога, прошепотіти:

«Ні шляху тобі, ні дороги, чорта тобі в ноги».

Те ж можна зробити, читаючи в спину своєму недоброжелателю. Швидка псування, призначена для швидкої помсти. Так, тепер розберемося з тим, як можна самому зняти пристріт з легкового автомобіля.

Як зняти порчу з машини – магічна чищення машини і оберіг

Перш ніж самостійно робити обряд на зняття наведеної псування, потрібно встановити, що вплив дійсно має місце. Щоб визначити порчу на автомобілі та дізнатися, чи було якесь чаклунське вплив, проведіть сеанс діагностики на картах Таро або Руни. І одна, і інша мантичні системи точні і дають досить повну інформацію про чужих чаклунських впливах і нападах.

Застосувавши спосіб чищення, який я, маг А. Тенебри хочу вам запропонувати, можна зняти пристріт з машини, прибрати наведену порчу, і поставити захист. Для чищення автомобіля і захисту його від подальших спроб наведення прокльонів, застосуйте ось такий ритуал.

Ця змова дає можливість зняти з автомобіля порчу на аварії.

Для роботи знадобиться:

 • металевий предмет; він-то і буде оберегом
 • ємність з водою

Робиться так. На стіл поставте металевий предмет, який буде захисним оберегом для вашого авто. А поруч поставте воду. Читайте змову 4 рази, по 1 разу на кожну сторону світу. Після кожного прочитання робіть уклін. Заговоренной водою окропіте машину, на яку робите оберіг захищає від пристріту. Також можна додати у воду для миття автомобіля. А металеву річ сховайте в салоні авто. Ніхто, крім вас, не повинен торкатися.

Цей амулет від пристріту, поміщений в машину, відведе магічний удар.

«Затуляю-закриваю, заговорюю від навроків косого, від навроків завистного, від навроків ненависного, від навроків клеветного, від навроків стариковского, від навроків бабиного, від навроків чоловічого, від навроків чаклунського. Оберіг зберігає, береже від навроків, від заздрості, від ненависті, від плітки, від наклепу карету розписну, карету кінну, карету езжую, карету (колір машини). Закрив, заговорив, оберегом вкрив на всяк день, на всяк час, на кожну хвилину. Амінь. Амінь. Амінь».

Оберіг цей гарний, робочий. Я, маг А. Тенебри роблю його в повний місяць. Хоча, в місячному циклі є й інші дні, що підходять для установки захисту від наведення порчі на автомобіль. Не обов’язково застосовувати тільки самостійні заговори, щоб захиститися від чаклунства. Рунічні стави на захист автомобіля добре працюють. Але, щоб дія захисту виникло чітко в потрібних межах, необхідно робити правильний обмова. Ось приклади обмови до захисту з допомогою рун.

Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…

Як обумовити рунный ставши на захист машини

Це лише шаблони. Ви самі, у відповідності зі стоїть перед вами завданням, будете додавати або прибирати в змову умови, при яких повинна працювати захист.

Змова рунного ставу на захист машини №1.
«Хай силою рун і силою Богів даний ставши захищає мене і мій автомобіль від направлених на мене ворожих і шкідливих чаклунських дій, негативу будь-якої природи, будь-якого характеру і походження, з відомих і прихованих від мене джерел, з метою зруйнувати і зняти з мене мої захисту, та з метою заподіяти мені магічний шкоду».
Змова рун на захист автомашини №2.
«Хай своєю силою даний ставши захищає мене від усіх спрямованих на мене, ворожих і шкідливих мені чаклунських дій будь-якої природи, будь-якого характеру і походження з будь-яких джерел. Нехай цей ставши захищає мене і мій автомобіль від чорних ритуалів, від будь-яких впливів через кладовище, від закольцованного чаклунства, від псування на смерть, від усіляких чаклунських дій на злиденну долю, вдівство і розлучення, від всіляких прокльонів, від пристріту, від окормов, від приворотів, одворотів, подкладов, мороков, від змов, обмов, шепотков, заклять, від чаклунських дій на подчин, переклад чаклунства, хвороби, каліцтва, старості, і своєю силою ставши повертає все назад моїм ворогам».
Змова рунічного ставу для захисту автомобіля від пристріту і псування №3.
«Ставши своєю силою захищає мене і мій автомобіль від будь-яких спроб направити на мене ворожі і шкідливі чаклунські дії з метою позбавити мене благополуччя і удачі, успіху і безпеки на дорогах. Даний ставши своєю силою закриває мене і мої грошові канали, а також не дозволяє закрити мені шляхи і встановити перешкоди на дорозі і в житті. Своєю силою ставши повертає весь негатив назад моїм ворогам». Знаки зодиака
Этот гороскоп уже наделал много шума, 2 Знака Зодиака разбогатеют в этом месяце, а кому опасаться… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ Защитный оберег
Чтобы улучшить жизнь и защитить семью от сглаза и черной энергии негатива, экстрасенсы рекомендуют… ПОДРОБНЕЕ… Заговор на деньги
Быстро решить свои финансовые проблемы, 100% белым способом, можно если сделать простую... ПОДРОБНЕЕ...

Аварія при чищенні від псування – чому такий ефект?

Випадковостей у магії не буває. Якщо під час чисток негативу від наведеної псування, машина потрапляє в ДТП, це можна розглядати як опір негативу. Якщо при чищенні від псування відбувається аварія, необхідно з’ясовувати, яким чином була наведена порча, і немає у власника автомобіля подселенной сутність. Необхідно прибрати весь цей бруд, вибирати найбільш підходящі чищення, робити діагностику. Чинити опір здатна лише сильна порча, пристріт магічні чищення виганяють відразу.

Щоб добре почиститися і остаточно зняти порчу на аварії автомобіля читають змови і роблять магічні обряди. Можна досить успішно поєднувати чорні чищення і рунічні. Очистити автомобіль від псування можна самостійно (якщо, звичайно, після аварії — це не купа металобрухту), але краще почистити авто і самого себе в комплексі.

Самостійно зняти пристріт з машини, потім очистити себе, вибираючи чаклунські ритуали, які добре обривають непотрібні прив’язки. Одним обрядом, зняття порчі з транспорту не виробляються. Якщо вроки сильний, обряди можуть повторюватися по кілька разів на тиждень. Досить часто очищення від псування зачіпає і руйнують енергетику, а тому рекомендує робити обряди для відновлення. При деяких обставинах зробити порчу на автомашину можуть, наслав морок на людину, власника машини.

Так от, з приводу мороков: можна зробити обрядову або руническую чистку від почуття жалю до всіх, а також усунути причини, що викликають жалість. І взагалі, краще окремо і цілеспрямовано чиститися:

 • від мороков,
 • програм зомбування,
 • підпорядкування і придушення волі,
 • а також від чужих, що шкодять вам установок
 • і шкідливих переконань.

Жалість – почуття не природне. Жалість є проявом шкідливої підкоряє програми.

Такі програми псування маги впроваджують в процесі зняття захистів. У різних людей зняття захистів проявляється по-різному. Хто-то слабне в фізичному плані і починає хворіти, хтось потрапляє в алкогольну залежність, ну, а хто-то починає шкодувати весь світ, старатися всім догодити і за всіх все зробити. Тому, якщо ви знаєте про те, що на вас виробляли чаклунські дії, а також впливали на ваше майно, наприклад, робили порчу на автомобіль, прибирайте все, вичищайте самі причини неблагополуччя. Причому, робіть це спокійно, без емоцій, і звичайно, без жалю до своїх опонентів.

У рунною магії дуже багато чисток від мороков і для зняття вроків. У практичній магії є хороші змови щоб зняти порчу з автомобіля на аварії або викрадення. Самостійні чищення краще проводити кілька разів, бажано поспіль на убуваючому місяці. Застосувавши силу рунною магії, можна уберегти автомобіль від пристріту, від будь-яких спроб псування, зняти негатив, наведений сильним чаклунами, і захистити себе від можливої небезпеки, пов’язаної з транспортом.

Ритуали очищення від наведеної псування за допомогою рун залежить від конкретної задачі. Зняття псування рунами, подібно магічним обрядам зняття прокляття, може відправляти негатив назад. Якщо ця функція включена в її завдання. Нарівні з цим, прибрати псування через силу рун, допоможе знищувати негатив, відправляючи його, приміром, у землю. Крім того, існують рунічні переклады негативу, знімають чорні змови на псування машини і перекладають його на інший об’єкт.
Читать на русском языке ТУТ.

Метки: защитанегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>