Магическая диагностика и помощь

МАГИЯ ЛЮБВИ

Зміст:
 • Відгуки ритуалах чорного привороту
 • Чорний приворот хлопця на кладовищі через чорного півня
 • Чорний приворот чоловіки з допомогою голок
 • Як можна приворожити з допомогою речі
 • Спосіб зняти чорний приворот з коханої людини


Чорна магія не стирає кордонів, вона робить більше – допомагає отримати бажане. Сильний і якісний приворот на любов чоловіка дає таку можливість. А ті, хто робив чорний приворот в домашніх умовах, не маючи досвіду, якщо не отримають потрібного результату, збагатяться досвідом. Люди, часто не усвідомлюючи того, одночасно існують, щонайменше, у двох реальностях – яви і уяви. Ми не завжди здатні відокремити істину від фантазії, а межа між сном і дійсністю так тонка…

Все про види чорних приворотів на кохану людину я, маг А. Тенебри розповідав у попередніх матеріалах, а сьогодні мова піде про цвинтарному любовному привороте.

Реальні відгуки людей про чинний чорному привороте любові

Якщо ви погоджуєтеся з допомогою чаклунства отримати чоловіка, ви повинні викинути із свідомості всі ілюзії, повинні знати, що доведеться чимось пожертвувати заради виконання бажання і усвідомлювати наслідки чорних приворотів.

Способи приворожити хлопця які роблять самостійно, широко поширені.

Люди отримують різні результати, дають обрядів, які виконували різні оцінки. В силу своєї простоти, популярні чорні привороти хлопця на крові місячних які роблять в домашніх умовах. Такі магічні опои не є безкоштовним способом приворожити коханого чоловіка в повному розумінні, це скоріше швидка сексуальна прив’язка, яка навіть у досвідчених магів дає неприємні побічні ефекти. Але, програма любовного змови відпрацьовується дуже потужно, з цим не посперечаєшся.

В інтернеті на містичних форумах прийнято залишати відгуки про те чи іншому самостійному обряді, ті хто робив чорний приворот хлопця, багато розповідають про свої результати. При цьому рівень у магічну підготовки людей різний. Такі реальні відгуки можуть стати в нагоді, особливо якщо ви захочете самостійно приворожити коханого.

Цю статтю я, маг А. Тенебри має намір присвятити чорним цвинтарним привороту.

Розповім, як працювати з вольт, як самій робити чорний приворот на любов чоловіка на відстані. Робота складна, особливо для мага новачка. Взагалі, робота на кладовищі складається з безлічі нюансів, які в тій чи іншій мірі впливають на результат. Щоб зробити реальний приворот на любов хлопця, потрібно бути досвідченим спеціалістом. Але досвід приходить з практикою, так що, будьте уважні і запам’ятовуйте все, що я, маг А. Тенебри вам скажу.

Чорний приворот на любов хлопця на цвинтарному перехресті – робота з вольт

Вольт для любовного привороту одруженого чоловіка виготовити за правилами, з прив’язками до жертви і ритуалом ототожнення. В цьому обряді потрібно кровна жертва – чорний півень. У чорній магії лише найсильніші привороти на коханця вимагають відкупу жертовною кров’ю. На зростаючому місяці, вибрати підходящий по характеристикам день і йти на кладовище, взявши з собою:

 • чорного півня,
 • ритуальний ніж,
 • вольт,
 • 13 чорних свічок.

Не рекомендую робити це магічний ритуал на убуваючу місяць; при цьому умови дія чорного привороту завжди негативно відбивається на загальному стані жертви. На старій місяці приворожують заради помсти, часто любовні ритуали лягають псуванням.

На перехресті кладовища покласти ляльку вольт, навколо нього розставити палаючі свічки і 13 разів читати слова змови. Відсікти півневі голову і, поливши кров’ю вольт, закопати його тут же, на перехресті. Тушка птиці відкупом цвинтарним бісам буде.

Це – сильний чорний приворот, але не слід думати, що його не можна зняти за допомогою реального мага.

«Далеко-далеко за морями глибокими, за швидкими річками, на чорній горі, стоїть труна кам’яний, лежить у ньому молодець лихий. Прокинься, прокинься, моїй волі покорися. Збери з цвинтаря смуток та печаль, де люди з мертвим ридали, гіркі сльози проливали, йди до (ім’я) через всяку даль, напусти на нього велику печаль, ретивое серце вонзи, навколо ходи, спати не давай про мене (ім’я) тугу навевай. Щоб (ім’я) ні вночі темною, ні ясним днем спокою не знав, по кутах метався, двері кидався. Щоб не жити йому без мене (ім’я), не є йому без мене, не дихати, вина солодкого не пивать, з друзями туги не загуливать. Щоб (ім’я), за мене (ім’я) страждав, на розумі день і ніч тримав, сумував, сумував, кожну хвилину чекав зустрічі. Як мертвим ногам по землі не ходити, так (ім’я) туги за мене до гробу не ізбить. В словах моїх сила. Істинно».

Цей магічний обряд годиться і для того, щоб жінку приворожити. Тоді голову чорній курці січуть.

Як працює приворот з чорною куркою або півнем?

Щоб зрозуміти, як саме приворот буде діяти, потрібно уважно читати текст змови на любов. В ньому сказано все в точності. В даному випадку, ефективний приворот одруженого коханця, як і більшість цвинтарних, сильної пристрасті в жертві не збуджує, чи взагалі буде любов у звичному розумінні цього слова. А от сильна прив’язка, туга, смуток, нав’язливі думки хлопцеві забезпечені.

Трохи пізніше я, маг А. Тенебри розповім, як зняти чорний приворот зроблений на кладовищі. А зараз – ще один рецепт роботи з лялькою — вольт для сильної прив’язки жертви. Магічний ритуал хороший, ефективний, класична робота з вольт.

Влюбить
Как влюбить в себя любого мужчину, колдунья рассказала простой секрет… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

Чорний любовний приворот – змусити хлопця страждати через 12 голок

Читати слова змови цього чорного приворот на любов чоловіка слід на повний місяць. При певному змові лягає як міцна псування. За 10 днів до повного місяця відносять на кладовищі 12 голок, які прикопують на однойменній старій могилі. Вони повинні пролежати там 9 днів. Після закінчення цього строку, голки забрати, відкупивши їх у небіжчика і подякувавши за допомогу у справі.

Влюбить
Как влюбить в себя любого мужчину, колдунья рассказала простой секрет… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

Не забудьте про піднесення Господарям кладовища. Тут це потрібно, так само, як і в першому привороте на одруженого людини за правилами могильній роботи. Господарям дари нести в той день, коли за голками прийдете. А ось мертвому помин двічі: у перший день, коли голки прикопаете, і в той день, коли забирати прийдете для здійснення домашнього чорного привороту – сильної сексуальної прив’язки.

Будинки для сильного чорного привороту на чоловіка, виготовити вольт з прив’язками (чим значніше прив’язки, тим міцніше лягає), наректи, окропити мертвою водою. Збризкуючи лялечку, кажуть: «мертвою водою обмиваю, іменем (ім’я жертви) нарікаю». Замість води можна використовувати «гірке вино», настояне на травках з кладовища. Отже, застелити стіл чорною тканиною, крейдою накреслити пентаграму. В середину зірки покласти вольт. На кожному промені пентаграми ставити по 1 червоній свічці. Самостійно робити чорний приворот на відстані потрібно, повернувшись обличчям на захід.

Загострюючи голку на свічці, читати змову чорного привороту в повню:

«Я голку раскаляю, в твоє тіло (ім’я) її заганяю, без мене тобі не бути, не жити. Відтепер тобі йти до мене (ім’я), тільки мене бачити, тільки мене обіймати, тільки мене цілувати. Словами ключі, замки. Амінь».

На кожну голку змова читати по 1 разу. Заганяти голки під всі частини вольта: в тіло, руки, ноги, очі і рот, вуха і серце. Вольт залишити в центрі пентаграми до тих пір, поки свічки не згорять. Після закінчення ритуалу вольт з голками загорнути в чорну тканину і прибрати подалі. По здоров’ю коханої людини цей приворот сильно не б’є, але міцно прив’язує.

За своїми характеристиками підходить під категорію — привороти чоловіка чорною магією в домашніх умовах.

Як варіант, ляльку вольт використану в найсильнішому чорному привороте коханого чоловіка можна прикопати в могилі. Тоді дія буде більш жорсткою і тривалою. Можливо поєднання цього обряду з перевіреним приворот. Але, можна, заради чистоти експерименту, робити тільки цей – на вольт і голки з кладовища. Він сам по собі енерговитратний і досить сильний.

Чорна магія вимагає витрат, робите ви самостійний приворот хлопця в домашніх умовах, виконуєте роботу на цвинтарі, або в інших місцях Сили.

Результат можна спостерігати приблизно через місяць, тобто для цвинтарних обрядів розкручується швидкий приворот хлопця досить швидко. Результат стійкий, у коханця туга і потяг до магу — виконавцю. Плюс в тому, що цей любовний приворот чоловіка через вольт не бинарит.

Мені, магу А. Тенебри, часто задають питання, як самостійно зробити чорні привороти чоловіка по фото на відстані? Робота з фотографією жертви – одна з найбільш популярних методик в сучасних практиках чаклунства. Так само як і старовинні привороти через речі коханого хлопця. У своїх статтях я давав хорошу підбірку способів приворожити кохану людину з такими прив’язками, як фото та особисті речі. Ось вам ще один ритуал.

Чорний магічний приворот на річ через подружню могилу

Любовний приворот робочий, чоловічий тобто служить для прив’язки жінки. Але, внісши зміни в текст любовного змови, можна зробити чорний приворот одруженого чоловіка, а при необхідності, і колишнього чоловіка. Пристрасть і яскраві прояви любові чи будуть, але і чоловік до коханки з дому не втече.

Спокійно, нерухомо, холодно – тим, хто живе пристрастями, такі відносини можуть здатися прісними. Однак пристрасті людей гублять, а стабільність дає можливості для особистісної реалізації. Тому попередні епітети можна замінити такими:

 • міцно,
 • стійко,
 • постійно

– так працює чорний приворот на подружню могилу.

Я, маг А. Тенебри знову звертаю вашу увагу на той факт, що, якою б сили не був чорний приворот улюбленого чоловіка, і як би не відбувався: з фото, особистих речей, або з іншими прив’язками, ні в магічних практиках привороту, який не можна зняти.

Знайти подружню могилу, так як час молодого місяця завершиться, і на зростаючому місяці в кожну з могил прикопати за вживаного речі – в жіночу могилу покласти річ жінки, чоловічу – її улюбленого хлопця.

Читати слова сильного змови на любов:

«Чорне царство, мертве братство, як ви тут лежите, покійнички чорні, так і мені (ім’я) з (ім’я) леживать, одними думами мислити, одним життям переживати, одним словом мовити, опосля в могилці однієї хорониться. Як я люблю його, і він мене нехай любить. Думками мислить про мене, словами говорить про мене, справами догоджає мені. Яко вам покійничкам леживать в могилці однієї, так і нам бути на віки вічні не разлучными, не розхожими, бути єдиним неподільним. Амінь».

Мертвим залишити помин і йти, не озираючись.

Як зняти чорний приворот з улюбленого – ритуал з кременем

Знімати чорний приворот, якщо зроблено не на любительському рівні, потрібно комплексними чистками. Цей метод зняття – не зовсім чистка, він добре підходить для діагностики і ослаблення зроблених на кохану людину приворотів, порч, сильних зурочень, та іншого негативу, який ви нахватаете. А також хороший для діагностики та очищення підселення.

Встати в тазик з водою, в обидві руки взяти кремень, або кришталь (можна, нарешті, кришталеву вазочку — справжню), і тримати під проточною водою. В цей час невідривно дивитися на своє відображення в дзеркалі, в очі. Постарайтеся не моргати. Непогано знімає свіже негатив, нескладні псування і прості привороти зроблені в домашніх умовах. Не лякайтеся того, що побачите в дзеркалі. Кілька днів після чаклунського ритуалу носіть при собі камінь. Під час магічного ритуалу може погіршитися самопочуття, може початися лихоманка, ви можете випробувати страх, але очей не відривайте. Зло обов’язково проявить себе. Ви навіть зможете побачити жінку, яка займається чорною магією в домашніх умовах, і наводить привороти на вашого чоловіка.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: заговорылюбовьприворожитьприворотритуалычерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>