Диагностика и услуги мага

МАГИЯ ЛЮБВИ

Зміст:
 • Повернення чоловіка в домашніх умовах
 • Приворот на повернення кохання хлопця
 • Приворожити з допомогою свого фото
 • Сильний приворот на повернення коханого чоловіка
 • Повернути любов людини через зняття привороту


У цій розмові я, маг А. Тенебри хочу торкнутися теми, актуальною для багатьох – як повернути кохану людину. Але, оскільки я не психолог, а практикуючий чаклун, будемо говорити про те, як повернути кохану людину приворотом своїми силами в домашніх умовах.

Реальне чаклунство – мистецтво суб’єктивне, але саме воно звільняє людину, показує йому його справжні можливості. Всі почуття, переконання і бажання – це лише наше уявлення про навколишній світ. Справжня магія допомагає зібрати фрагменти світу в єдину картину, а якщо відхід коханої людини загрожує цілісності світу, допоможе сильний приворот на відстані, щоб повернути чоловіка.

Домашній приворот на повернення чоловіка як спосіб налагодити відносини

Розрив таємницею зв’язку коханців може бути неприємним, грубим, на дні душі може залишитися гіркий осад. Але, коли йде коханий чоловік, і, зауважте, коханий чоловік, це неймовірно важко. Є ритуали щоб повернути любов чоловіка. Вибір залишається за виконавцем: які методики застосувати, які обряди включити в комплекс, наскільки інтенсивні будуть впливу.

Правильно зроблений приворот на повернення коханого чоловіки, повинен дати швидкий результат. Як завжди, все залежить від мага виконавця і його жертви. Дам вам професійний практичний рада: щоб повернути чоловіка, для початку його треба почистити (особливо, якщо суперниця застосовує магію у своїх цілях). І лише після хороших магічних чисток від впливу привороту зробленого коханкою чоловіка, настає час вживляти свої програми. А після привороту ставити захист на роботу і на чоловіка, природно.

А якщо ваш коханий чоловік вас не кидає, але любить погуляти, і подруг, як рукавички, міняє, приємного в цьому нічого немає. Можна свою другу половинку заговорити від зрад. Зробіть простий домашній приворот, який допоможе приборкати і повернути коханого чоловіка, зробить його вірним. Це – хороший старий спосіб приворожити хлопця підходить для гармонізації відносин, не містить у собі ніяких негативних посилів, не має поганих наслідків.

Вашого коханого чоловіка зробить вірним змова від зрад на павутину. Це – магічний опой заговоренной водою. Дієвий магічний ритуал на вірність чоловіка тільки дружині, багато разів відпрацьований. Лягає легко, м’яко, але сам по собі слабенький, як і більшість присушек. В комплексі працює чудово, викликає в улюбленому хлопця інтерес, любовне ловлення, примирення зі своїми пристрастями.

 

Самостійний приворот хлопця на повернення любові – присушка від зрад на павутину

Робити самостійний приворот на повернення кохання хлопця, на зростаючому місяці, але відразу після молодика, не раніше 4 місячної доби.

 • Три дні поспіль у лісі збирайте павутину з осик.
 • третій день варіть її, заговорюючи на воду.
 • Потім павутину потрібно відцідити і викинути, воду злити, зберігати в темному місці, потроху додаючи своєму чоловікові в їжу і питво.

Цей легкий домашній приворот може спрацювати на особистій силі мага виконавця. Якщо ваша ситуація не настільки важка, коли потрібні потужні чорні впливу, спробуйте повернути коханого чоловіка легкими магічними замовляннями.

«В лісі дерева стоять, серед них осика, на неї павук живе, плете павутину. Сплів паучина ловчи мережі для мого раба (ім’я). Варись, павутина, варись, міцною мережею обернись, щоб (ім’я) не гуляв ні з дівками, ні з бабами, ні зранку, ні в день, ні до вечора, ні з опівночі до ранку. Як павук у павутинні сидить, так би і раб (ім’я) сидів у моєму домі, нікуди від мене не йшов, все б на мене милувався, від мене б не відв’язався. Амінь».

Часті зради наближають момент розставання. Якщо це вже сталося, ось порада, як повернути приворотом стосунки з хлопцем. Це не панацея, але засіб хороше.

Перевірений приворот на жука допоможе повернути любов з допомогою свого фото

Цю методику приворожити можна застосовувати у відношенні чоловіка, так само як і з метою зачарувати кохану дівчину. Обряд простий, працює на відновлення спілкування і як любовна прив’язка. Оригінальний тим, що читати приворот на повернення коханого чоловіка потрібно за власним фото.

В непарний день місяця, коли місяць у фазі зростання, потрібно зловити будь-якого жука. На стіл постелити клапоть чистої білої тканини, вугіллям накреслити коло, у центрі кола – рівносторонній хрест. На хрест покласти фото або свою особисту річ. Потім взяти просту червону нитку, обидва її кінця просмикнути голки і читати замовляння:

«Голки бісівські вогнем каленные, (назва об’єкта) до мене (ім’я) погоните, вістрям чорним тіло його пронзите. Шляхом дальнім, стежкою Мойсеєвої (ім’я об’єкта) приведіть до мене. Амінь».
Одну голку міцно застроміть у власну фотографію або річ, яка лежить в магічному колі на хресті. Інший голкою пронзите панцир жука.

При цьому слід читати слова любовного змови на повернення кохання чоловіка:

«в тіло, серце (ім’я об’єкта) тугу вонзаю, в дорогу його до себе відправляю. Амінь».
Нехай жук йде обертом і приматывается до фото або речі. Поки він буде ходити, читайте любовний приворот, щоб повернути колишнього хлопця: «Ходом ходи, та не обіч, а кругом, адовым, а не простим. Борошно цю (ім’я об’єкта), ти на тіло і душу прийми, ходом ходи, адовым колом, та через сей коло, адовый поріг, ти (ім’я об’єкта) до мене, (ім’я) йди. Там замість борошна насолоду тобі здобути. Амінь».

Коли жук намотає нитка цілком, голкою, яка в тілі його, проткніть фото, або річ наскрізь, взявши жука, і скажіть: «Чорної голкою прибиваю, (ім’я) до (ім’я) через адову дорогу прикріплюю. Амінь».

Конструкцію залишити недоторканою на 2-3 години, після чого жука з голками віднести на вулицю, увіткнути в кору будь дерево і сказати: «Прибіг. Амінь».

Йти за правилами, відкуп на перехрестя, бажано в ту ж ніч. Чорні обряди розкручуються швидко, протягом місячного місяця буде видно результату. Якщо з Темними духами контакт налагоджений, є сенс за допомогою привороту через силу бісів намагатися повернути кохану людину.

 

Сильний приворот на повернення коханого хлопця або чоловіка

Ось ще рецепт, як повернути любов з допомогою привороту з фото коханого чоловіка. Цей обряд працює як приворот, і одночасно, як чистка об’єкта від чужих приворотів на улюбленому чоловікові.

 • Робити вночі, на зростаючому місяці.
 • Вибирайте день в відповідності з характеристиками місячної доби.
 • Запаліть 3 воскові свічки. Церковні свічки для цього обряду не брати.
 • Перед ритуалом заклик Сил вимовте.

Тут потрібна кровна жертва. Півневі магічним ножем ріжте голову, кров зцідіть в глиняну чашку. Використовувати можна ритуальний ніж, можна новий. Візьміть від півня найбільше перо. Цей самостійний приворот на повернення кохання хлопця робиться з його фотографією.

Умочіть півняче перо в кров, на фото креслите рівносторонні хрести і читайте приворот на повернення коханого чоловіка за фото:

«Відрізаю тебе, (ім’я) від друзів і подруг, не сплутати. тобі з ними, не слепиться, до мене (ім’я) повернутися. З любов’ю йти, з любов’ю повертатися. Така моя воля. Так буде так!».

Свічку загасити пальцями.

Влюбить
Как влюбить в себя любого мужчину, колдунья рассказала простой секрет… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

Фото спалити над іншою свічкою, читати слова змови на повернення кохання чоловіка:

«Зійди, все нечисте з мого раба (ім’я), сгори, в ліс втечи. Покинь його душу, залиш його думки, звільни його серце, щоб про друзів не сумував, про подруг не журився ні при ясному сонечку, ні вночі при зорях, щоб і у сні про розпусті не мріяв. Так буде так!».

Свічку загасити пальцями.

На полум’я третьої свічки читати, завершуючи цей приворот на повернення коханого чоловіка:

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: заговорылюбовьмагияприворожитьприворот

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>