Услуги мага

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание::
 • Які знання потрібні щоб зробити псування людині
 • Ритуал зробити на людину порчу, вінець безшлюбності
 • Як захистити себе від повернення псування
 • Зробити порчу для покарання свого ворога
 • На відстані зробити порчу на безумство людини
 • допомогою якої псування можна знищити свого ворога


Я, маг А. Тенебри цю статтю почну з головного: чи можна зробити сильну псування самостійно? Якщо ви нічого не знаєте про чаклунство – ні. Якщо маєте поняття і досвід, швидше за все, з завданням покарати ворога за допомогою чорної псування зробленої на відстані ви впораєтеся. Але, знову ж таки, питання: яке завдання? і який ваш досвід?

Бувають такі ситуації, коли для вирішення виниклої задачі необхідно чаклунське вплив, що несе в своїй основі небезпеку і шкоду. Про те, як самостійно зробити псування, сьогодні і буде наша розмова.

Що потрібно знати щоб зробити псування своїми руками

А ось, перш ніж братися за справу, я, маг А. Тенебри рекомендую читати як правильно зробити псування по фото, або іншим ритуалом на відстані від ворога. Не варто недооцінювати чужого досвіду в такому тонкому і непростій справі як чорне чаклунство. Обряд обрядом ворожнечу. Ви повинні точно знати, чого хочете досягти в результаті, як має бути покараний ворог, і чим повинен заплатити. Зробити чорну псування можна по-різному, і є різні замовляння, які читають в домашніх умовах. Приміром, на суперницю можна наслати вічне самотність. Ось нескладний технічно, і дуже дієвий ритуал зробити сильну псування в покарання свого ворога.

Самостійно зробити псування по фото – увінчати ворога вінцем безшлюбності

Існують різновиди псування вінець безшлюбності. Є дії, при яких відносини з протилежною статтю у жертви можуть бути, неможливо лише створення сім’ї. Але, конкретно цей магічний ритуал наведення вінця безшлюбності призводить жертву до абсолютного самотності. Іншими словами, ніяких відносин взагалі не складеться – ось результат магічного обряду, який можна зробити на відстані фото. Дуже сильна порча, і як не дивно, поширена. У всякому разі, чаклунський обряд практикують багато російські чорні чаклуни, а також маги України і Білорусії.

Я, маг А. Тенебри звертаю вашу увагу: щоб самостійно зробити порчу на людину, і отримати результат, а не відкат, потрібно працювати, виконувати всі встановлені правила чорного чаклунства. Магічну псування роблять на молодих людей і людей у віці. Ритуал, зроблений напередодні весілля, здатна засмутити її. Якщо ви переслідуєте саме цю мету, і думаєте, яку псування можна зробити в домашніх умовах, щоб не допустити укладення шлюбу жертви, цей ритуал на прокляття любові ідеальний.

Для самостійного наведення порчі на відстані вам знадобиться:

 • кільце
 • 9 воскових свічок
 • фото людини на якого наводять порчу
 • клапоть чорної натуральної тканини

Купити кільце для ритуалу псування на вінець безшлюбності і вічного самотності. В ідеалі кільце дарують жертви. Робити на зростаючому місяці. Починати опівночі. Виставити свічки колом і запалити. В центрі кола розстелити тканину, на неї покласти фото людини, на якого чаклуєте. Кільце – собі під ліву п’яту.

Самостійно читати слова змови для наведення порчі на відстані:

«Стану я (ім’я) посеред поля, поклонюся на західну сторону Біса Бесовичу. Ой, ти, лихий Демон, Сатана Сатанович, покладу я перед тобою свої потужності, прошу твоєї допомоги. Як в чистому полі ліс не росте, так і раба (ім’я жертви) одна проживе, спокоя собі не знайде, а буде спокійними шукати – нікому не буде люба: ні старому, ні малому, ні хворов, ні здоровому, ні красеню, ні виродку, ні доброму молодцю. Заклинаю лівою п’ятою, чортової ногою. Як мені бути чаклуном, так і раба (ім’я жертви) однієї жити. На віки вічні. Амінь».

Читати магічний змова щоб зробити чорну порчу на вічне самотність, кільце з-під лівої п’ятки дістати лівою рукою. Потім читати текст другого заклинання:

«Дев’ять бісів: перший Ароам, другий Ієгудиїл, третій Ерех, четвертий Елам, п’ятий Хам, шостий Молох, сьомий Азар, восьмий Азод, дев’ятий Ір в кільце увійшли. Амінь».

Вимовляючи ім’я кожного Біса, надягайте кільце по черзі на кожну на свічку, проти годинникової стрілки. А потім задуйте всі свічки, загорніть кільце і фото в матерію і закопайте на іменний могилі ворога на якого зробили порчу на друк вічного самотності. Це в тому випадку, якщо неможливо це кільце подарувати жертві, в ідеалі щоб вона завжди носила, або хоча б одягла один раз. Ідеально, повторюю – подарувати кільце своєму ворогові. Зробивши псування своїми руками на самотність, не забудьте про відкуп. Тут він стандартний. У разі закапування кільця в могилу, не забувайте правил цвинтарної роботи.

Можуть повернути псування назад – як захистити себе від повернення чаклунства

У цьому магічному обряді наведення порчі на ворога – Вінець безшлюбності, можна використовувати не нове кільце, а вкрадене у жертви. У цьому випадку, кільце можна непомітно повернути назад, так більше шансів, що воно виявиться на пальці жертви. Якщо є можливість дістати інші прив’язки, і виготовити вольт – теж дуже добре. Працювати зовсім без прив’язок, я, маг А. Тенебри сенсу не бачу. Вплив слабо ляже, якщо ляже взагалі. Сама по собі, самостійний ритуал наведення псування сильний, але вона повинна міцно прилипнути, вчепитися в жертву, як кліщ. Чи є сенс, і чи можна на людину зробити порчу на самотність, якщо він в шлюбі? Чому ж не можна? У деяких випадках потужна псування руйнує сім’ю, знищить любов, зробить людину нікому непотрібним покидьків суспільства.

А тепер питання, актуальне не тільки для потужного обряду наведення порчі на самотності, але і для практики чорної магії в цілому. Всі ви знаєте про обратках і відкатах. Це – наслідок власних помилок. Але, є й інший момент – повернення негативної енергії при здійсненні зняття порчі з людини з поверненням того, хто її зробила або замовнику. Тобто жертва наведеної вам чорної псування на покарання ворога (сам або з допомогою мага, неважливо) ваше вплив знімає, і прокляття повертається до вас. Дуже неприємно. Особливо, якщо у вас слабенькі магічні захисту від чаклунства. Але, можуть зробити псування назад навмисно, з метою покарання або відплати? Можуть.

Практикуючий маг, приклавши енну кількість зусиль, знайде вас, побачить, дізнається, що це саме ви, а не хтось інший, зробив смертельну порчу на людину. І може відплатити вам тією ж монетою. Тільки уявіть, що з вами може бути, якщо ви – новачок, а той, інший – досвідчений чаклун! Як часто я, маг А. Тенебри чую цю прохання: допоможіть зробити порчу для покарання кривдника! Допомога професійного мага завжди краще саморобної роботи, особливо якщо мова йде про серйозні, справді небезпечні речі на наведення прокляття на людину.

Щоб смертельну порчу зроблену на відстані було важче зняти, маг ставить замки і закрепы. Щоб її було важче побачити, маг ставить непрогляд. Щоб неможливо було знайти мага, він ставить морок, щоб приховати себе і свого замовника. Все це – окремі обряди і магічні замовляння, так звана захист на свою роботу. Цим нехтують новачки, або ж просто про це не знають. І тому так часто потрапляють під магічний удар повернення псування після її зняття.

Коли новачок запитує, чи можна зробити сильну псування самому, маг зазвичай відповідає: так, можна. І це те, що хоче чути новачок, торопящийся безкоштовно зробити псування по фотографії, щоб комусь помститися, когось покарати. Але я, маг А. Тенебри, так і інші реальні чаклуни завжди попереджають про небезпеку самостійних магічних ритуалів, які намагаються провести початківці маги без розуміння можливих наслідків і без захистів. І це не просто банальні страшилки і залякування, це – попередження.

покарання зробити псування ворогові – Чорний подчин

Цим магічним ритуалом, маг пригнічує волю вашого кривдника, і людини неугодного під себе прогинає. Чаклунський обряд нерідко самостійно використовують в любовній магії в цілях придушення коханої людини. Зрозуміло, і як помста (в тому числі і з любовними передумовами), теж можна застосовувати. Якщо ви вирішите в покарання зробити ворогові порчу на підпорядкування і рабство, вона буде працювати строго у визначених вами рамках. Потужний обряд на придушення волі – жертва псування на рабство, не зможе навіть слово вимовити проти вашого.

Роблять на убуваючому місяці. Потрібен відкуп, на відкуп дають півня. Якщо потрібно повне підпорядкування волі людини, роблять комплекс обрядів, включаючи і Чорний подчин. Раскучивается вплив досить швидко. Перший ефект впливу псування, яку ви можете зробити своїми руками, з’являється приблизно через 7-8 днів. І ось цей обряд.

Щоб самостійно зробити псування на підпорядкування волі ворога, на перехресті піших доріг опівночі потрібно січ чорного півня. Зачекайте, поки кров з півнячої шиї перестане бити, і почне тихо витікати, тоді і напишіть на дорожньому перехресті ім’я ворога, на кого навести порчу.

При цьому читати змову щоб зробити чорну порчу на придушення волі і бажань ворога:

«Біс тя (ім’я) взяв, через кров твою волю забрав. Немає у тя частки, окрім неволі. Бысть тобі піді мною головешкою німий. Як біс кров изопьет, так тугою любовної тя винищить. Будеш півнем кричати, а при мені головешкою мовчати. Немає в тебе слова, супроти мого обмови. Біса – кров, а мені – твій подчин, та любов. Крапля за краплею проллється, раб (ім’я) до мене душею і тілом повернеться. Бути тобі (ім’я) з рабом, під моїм каблуком (стукнути ногою об землю). На віки віків. Амінь».

Тушку півня кинути там же, де стоїте. Піти не озираючись.

Знаки зодиака
Этот гороскоп уже наделал много шума, 2 Знака Зодиака разбогатеют в этом месяце, а кому опасаться… ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ Защитный оберег
Чтобы улучшить жизнь и защитить семью от сглаза и черной энергии негатива, экстрасенсы рекомендуют… ПОДРОБНЕЕ… Заговор на деньги
Быстро решить свои финансовые проблемы, 100% белым способом, можно если сделать простую... ПОДРОБНЕЕ...

Як зробити сильну порчу на божевілля ворога

Іноді в якості покарання, ворогові підійде божевілля. Можна зробити сильну порчу на безумье ворога самостійно? Звичайно. Ось потужний ритуал для самостійного застосування. Навести помутніння розуму, насадити психози і божевілля можна через трав’яну ляльку. Траву можна взяти в полі, а можна і на іменний могилі вашого ворога. У цьому випадку не забудьте заплатити за таку траву — відкупом. Все, що у небіжчика для чаклунських ритуалів береться, за всі плата передбачена. Помин залишають на могилі. Чим більше прив’язок, чим точніше ви позначите жертву наведення псування, тим краще, збільшує шанси отримання бажаного результату.

Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…
Щоб самому безкоштовно зробити псування ворогові на божевілля, ось, що потрібно:
 • пучок свіжої трави
 • прив’язки жертви
 • чорна свічка
 • ритуальний ніж

Щоб самостійно зробити порчу на відстані на ім’я ворога, з трави в’яжеться маленька лялечка. Поки будете робити, весь час повторюючи ім’я жертви. Обов’язково потрібні прив’язки – волосся або нитки з одягу ворога. На свічці ножем вирізати ім’я ворога. Робити обряд з настанням сутінків. Запалити свічку, капати на ляльку воском.

3 рази читати слова змови псування на ім’я ворога:

«Трава сушиться, розум (ім’я жертви) руйнується. Думки крушатся, життя (ім’я жертви) навіки нищать. Воском чорним біль в тебе увійшла, сила життя з тебе пішла, від цієї години і навіки пам’ять твоя мовчить, згорає і згасає, розум ти (ім’я жертви) втрачаєш, сам(а) себе забуваєш. Так буде так!».

Ляльку віднести на кладовищі, і закопати на могилі з ім’ям ворога. Залишити відкуп. Йти, не озираючись. Ось ще ритуал, що дозволяє самому зробити псування ворогові покарання. На хвороби вплив на параліч. Якщо робити в комплексі, дійсно можна довести людину до важкої хвороби. Найчастіше, у новачків цей обряд наведення порчі на здоров’я кривдника спрацьовує хай не швидко, але точно досягає своєї мети.

Як зробити псування через підклад – знищити ворога на хліб з кладовища

З допомогою чаклунства можна багато, офіційно невиліковні хвороби зняти. Медицина лікує людину на рівні фізики. Але, тонкі матерії в компетенції чаклунів. А тому, чаклун може і наслати порчу на здоров’я, від якої жертва буде гинути, а лікарі нічого не зможуть зробити. Ось, яку псування можна зробити в домашніх умовах, застосувавши тільки шматок мертвого хліба.

Мертвий хліб – той самий, який кладуть небіжчика зі склянкою води. Треба отримати шматок такого сухого хліба, розкришити його і кинути крихти під ліжко, на якій ворог ваш спить, або насипати у крісло, в якому він часто сидить. Якщо немає доступу в будинок ворога, можна підкинути крихти під поріг, чи з подарунком внести в будинок. Але я, маг А. Тенебри зауважу, оскільки дія наведення порчі на здоров’я буде слабкіше.

Щоб зробити порчу на хвороби через підклад, слова змови на крихти такий читають:

«Що мертвим уготовано, живому рабу (ім’я) приготовлено. Иссохни, исчахни, по крихтах сухим обмякни, здравоту свою загуби, на хребет свій сухоту отримуй. Що мертвим уготовано, живому рабу (ім’я) приготовлено, по крихтам не зібрати, справа моя не зламати. Амінь».

Читати магічний змова псування на важкі хвороби ворога треба 6 разів. Робити самостійно обряд на зростаючому місяці. Дія чорної псування проявляється спочатку блукаючими болями, болить все тіло, спостерігається занепад сил. Жертва постійно хоче спати, нічого не хоче робити, ні бажань, ні потреб, ні іскорки в очах. Потім починаються проблеми зі здоров’ям, хребтом. Поступово наведена порча призводить жертву до повного знерухомлення від хвороб.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: защитаколдовствонегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>