Диагностика и услуги мага

ЧЕРНАЯ МАГИЯ

Содержание::
 • Ознаки псування зробленої на красу і ліній вага
 • Самостійні замовляння від пристріту волосся і краси
 • Як дізнатися і поставити захист від псування на красу
 • Як самої зняти порчу на красу обличчя
 • Самостійно навести порчу на красу фотографії
 • Домашній ритуал зробити порчу на красу волосся
 • Самій навести порчу на ожиріння суперниці
 • Магічний ритуал зняття порчі на повноту


Якщо ви самі думаєте, що у вас наврочили красу, або ще гірше – навели порчу на ожиріння, це вже саме по собі є ознакою негативного впливу. Просто так подібні думки не приходять. Людям все ж властиво жити і дихати, а не гаснути, як воскова свічка.

Якщо одного разу вранці, підійшовши до дзеркала, ви собі не сподобалися, то можуть бути різні причини. Але, якщо зовні нічого не змінилося, не проявилися зовнішні дефекти, немає ніяких явних ознак погіршення зовнішності, але вам неприємно дивитися на себе, можна подумати, а не чи має місце сильний вроки краси? Інтуїція не підводить. А у тих, хто чаклує, чуття є, так що, відьму обдурити непросто. А якщо є пристріт на красу, то виявляться і точні ознаки.

Достовірні ознаки псування або сильного пристріту на красу

Я, маг А. Тенебри перерахую точні ознаки пристріту на красу, які виявляються у 100% випадків присутності в полі енергетичного об’єкта або навмисно наведеного магічного прокляття:

 • погіршення самопочуття
 • занепад сил, апатія
 • дратівливість
 • підозрілість
 • постійне невдоволення оточуючими
 • безпричинна боязнь чогось
 • неприязнь до себе
 • невдоволення власною зовнішністю
 • часті і навіть нав’язливі спогади про якісь неприємності у минулому
 • поганий сон або безсоння

Слід звернути увагу на часті глибокі зітхання. Чоловік зітхає так, ніби йому не вистачає повітря, або він про щось глибоко шкодує і горює. Це ознака сильного пристріту, потужного енергетичного нападу. Якщо сильний вроки був спрямований саме на жіночу красу, то дуже часто це проявляється через випадання волосся, також можуть випадати вії і ламатися нігті. Варто зауважити, що потрібно звертати на сукупність ознак, а не виділяти якийсь один і на ньому зациклюватися.

Які безкоштовні змови читати для захисту волосся і зовнішності від пристріту

Пристріт краси особи, як відомо, може бути ненавмисним. Наврочити може подруга – непоказна погануля, або красуня, яка дуже ревно ставиться до власної краси. Наврочити на зайву вагу можуть люблячі родичі, постійно восхищающиеся вами. Та й самі ви в змозі себе наврочити, якщо маєте звичку довго і з задоволенням розглядати своє відображення. Самосглаз, до речі, працює так само, як і чужий сильний пристріт, і його треба знімати.

Буває вроки на ожиріння навмисний.

Як це, запитаєте ви? Та дуже просто. Ви коли-небудь, проходячи повз лавок біля під’їздів, бачили старечі посиденьки? Я, маг А. Тенебри впевнений, що так. А чи чули ви, як вас в спину обговорюють? І на це питання я отримаю позитивну відповідь. Так що, наврочити, нашептати в спину, побажати, чого поганого може будь-яка бабця, повз яку ви пройдете, і якій захочеться зі своїми товарками почухати мовами. Щоб людину наврочити, не потрібно бути магом. А сильний вроки жіночої краси і молодості зустрічається дуже часто.

Зняти пристріт, з волосся, з обличчя, з тіла можна змивами, отчитками, откупами. Це досить прості ритуали, якими користуються маги при знятті легкого негативу з людини. Використовувати їх можна і самостійно, навіть якщо ви маєте невеликий досвід чаклунський роботи. Після того, як енергія пристріту буде прибрана, потрібно поставити магічну захист.

Спробуйте магічний ритуал захисту краси волосся від пристріту.

На зростаючому місяці розчісуйте волосся і читайте слова змови на захист волосся від пристріту:

«Семижды сім разів по волоссю пройдуся, захисної силою обернуся. Місяць-матінка, дай мені гриву всім на диво. Як ти гладшаєш і наливаешься, так би і волосся мій ріс, густішав і молодів. І лихе око був би йому не судилося. Амінь».

Магічна псування на красу – безкоштовно діагностувати і захищатися

Чому заздрять найбільше? Силі, успішності, багатства і, звичайно, красу. Бо від заздрощів роблять і сильні псування на красу. Але, це буває значно рідше. Чаклунськими ритуалами наводять порчу на старість і красу, як правило, щоб покарати, помститися, і пов’язано це найчастіше, з відносинами. Такі чорні псування відносяться до розряду любовних проклять, і часто практикуються в любовній магії. Хто може зробити порчу на красу? Жінка. Краса – це зброя жінок, і позбутися її, мабуть, найжахливіше, що дівчина може собі уявити.

Роблять вроки на красу суперниці –

 • ошукані коханки,
 • кинуті дружини,
 • закляті подруги, що борються за одного чоловіка.

Магічний негатив такого плану, як і будь-яка любовна псування, легко діагностується і знімається з людини. Визначити порчу на красу можна за допомогою магічної діагностики. Про наявність на людину негативу красномовно скажуть карти Таро і Руни, допоможуть визначити порчу на ожиріння, або інше прокляття, пов’язану із зовнішністю людини. Ми живемо в світі енергій, ось про що треба завжди пам’ятати. І ми, тобто люди, які постійно, навіть не замислюючись про те, впливаємо один на одного енергетично. Поширюємо у просторі свою енергію, свої імпульси, і, зрозуміло, що не тільки позитивні.

Молоду жінку можуть наврочити, а можуть навести порчу на красу.

Ось тому особливу увагу слід приділити магічною захисту. Людина, що має чаклунські захисту і обереги, вже не є легкою здобиччю чаклуна. З таким треба ще поборотися. А якщо магічні захисту витримають удар насланого псування, то маг може отримати зворотній хід. Таке нерідко трапляється.

Зараз я, маг А. Тенебри наведу приклад обряд, як можуть зробити порчу на обличчя, наврочити зовнішність, відняти красу. Не будемо забувати про те, що наш матеріальний світ дуален, тобто є подвійним. Він складається з протилежностей. В матеріальному світі існує безліч двойственностей, тому існують вони і в розумі людини. І якщо ви знаєте, що вам можуть магічним шляхом змінити зовнішність, наприклад, самостійно навести сильну порчу на ожиріння, то можете тримати в голові і те, що й ви самі здатні завдати такий же удар, і знайти виправдання своєму вчинку.

Магією відняти красу – порча на прищі і болячки на обличчі

У чернокнижных практиках цей обряд називається просто — Порча на потворність. Належить вона до категорії самостійних, наслідки порчі на відбирання краси вельми неприємні; психологічно дуже важко бачити в дзеркалі червоне обличчя, вкрите гнійниками, прищами, болячками і шрамами. Роблять в середу, на прибуває місяці.

Щоб самостійно навести порчу на прищі на обличчі, знадобиться наступне:

 • фото жертви
 • клапоть червоного шовку
 • червона свічка чорна свічка чорні суворі нитки

Фото покрити червоним клаптиком, запалити свічки. Воском червоної свічки закапати фото через шовк з чорним змовою псування на красу:

«Я не ярий віск ллю, а болячку приживляю на лик (ім’я жертви). Скільки зірок на небі, скільки крапель у морі, стільки й болячок з бородавками, та корости шолудивого на ім’я жертви). Знахар не вилікує, бабка не отшепчет, вода не змиє, вогонь не відіграє. Так тому й бути».

Домашній змова псування на прищі і плями на обличчі читати не менше 3 разів. Потім обмотати хрест-навхрест цю конструкцію суворими нитками, а зверху щедро закапати воском чорної свічки, і закопати в землю. Свічки не гасити. Залишити прогорати. Тканина потрібна натуральна. Синтетика в цієї магії не використовується в принципі. Згорток з фото потрібно закопати десь у безлюдному місці. А ось на перехрестя носити не раджу, все-таки це не чорний обряд.

Я, маг Адам Тенебри от безденежья и неудач рекомендую носить Денежный Амулет, он притягивает удачу и финансовые потоки, которые раньше шли мимо. ДЕНЕЖНЫЙ АМУЛЕТ изготавливается индивидуально, под имя и дату рождения конкретного человека. Везение не помешает каждому, и его притянет к Вам амулет удачи и богатства ПОСМОТРЕТЬ ЕГО МОЖНО ЗДЕСЬ…

Самій навести порчу на красу через фото і віск

У цієї домашньої псування на потворність є й інший варіант, який, незважаючи на незначні відмінності, відрізняється в підсумку, принципово.

Для домашнього ритуалу наведення порчі на красу людини беруть:

 • свічку червоного кольору
 • червону шовкову тряпь
 • червону натуральну пряжу

Роблять в першу середу місяця. Як ви розумієте, перша середа може припасти на будь-яку місячну фазу. Фотографію загорнути в шовк, згорток пов’язати червоними нитками, запалити свічку, і капати розплавленим воском на згорток.

Читати слова самостійно змови псування на красу обличчя:

«Я не ярий віск ллю, я болячку приживляю. Скільки в небі зірок, скільки крапель у морі, стільки б висипало на обличчі (ім’я) прищів та бородавок, корости шолудивого. Лікар не лікує, знахар не шепоче, вода не змиває, вогонь не спалює. Не для справи лихого, чорної помсти, щоб всі відвернулися, і баби, і мужики, від каліцтва (ім’я) відсахнулися, так до моєї красі щоб повернулися, на моє обличчя чисте, тіло біле не нагляделись б. Амінь».

Згорток закопати в землю. Але, не на перехресті, і не на цвинтарі, бо обряди в місцях Сили по-іншому творяться. Перед самостійним обрядом чорної псування на червоне пляма (червоний лишай) і прищі, потрібно посилити захист, і краще зробити відвід, оскільки у цій псування є гостра обратка.

І, звичайно, я, маг А. Тенебри висловлюся з приводу обратки і наслідків від самостійно зробленої псування на красу і ожиріння.

У варіанті №1 сильного змови псування на привабливість, чітко йде підсаджування всякої гидоти – і плям, прищів, і корости, і гнійників. Але, не йдеться про красу мага. І тут обратке взятися просто нізвідки.

А ось у варіанті змови прокляття на красу №2 є досить тонкий, тривожний момент.

«Не для справи лихого, чорної помсти, щоб всі відвернулися, і баби, і мужики, від каліцтва (ім’я) відсахнулися, так до моєї красі щоб повернулися, на моє обличчя чисте, тіло біле не нагляделись б. Амінь».

Тут ми бачимо 2 моменти, які обумовлюються як би окремо один від одного: відбирання псуванням краси у дівчини, і посилання на перетяг уваги оточуючих до вас. Думається мені, що в тому варіанті №2 виникають побічні ефекти. Якщо досвід самостійних проклять і того, як навести порчу на прищі на обличчі суперниці небагатий (а у новачків саме так і є), можна, читаючи слова змови на усунення краси суперниці, просто не встигнути позитивну мыслеформу направити на себе. У підсумку виходить псування на свою красу і привабливість.

Вважаю, що новачкам не варто братися за такі магічні обряди наведення прокляття на коханку чоловіка. Чи Не краще зробити собі на красу окремо, а суперниці на жирність окремо? Наступний обряд наведення порчі на потворність серйозніше буде. Робиться він на сиве волосся, через які віднімається молодість у ворога, або у того, хто винен перед вами в чомусь. Чорна псування за допомогою волосся все переінакшить, та старість молодість подужає.

Як самостійно зробити порчу на волосся людини

Для чорного ритуалу псування на ворога треба взяти:

 • віск бджолиний
 • бавовняну нитку
 • жмут сивого людських волосся
 • фото жертви

З цього матеріалу виготовити свічку. Роблячи гніт для свічки, на намотати нитку волосся, і робити далі свічку за всіма правилами чорної магії. А коли все буде готове, свічку треба заговорити, читати 5 разів сильний змова псування на старість і відбирання краси:

«Пчелушка зарьенушка, то за полищу приберь, та за исходину відміряй, іже медом сладит, так воском прирадит, та нині погостом прицвела, та з окоянного квітки зазнала, то не блажина, а старовина. То не смешина, а пригрешина, то мною замісом месено, воском твержено, так свічку зроблено. Та в сей свічці нині клубочиться, та в сей свічці нині ховається, не дух отодный, не дух природний, а самої смерті родница, та старість изклочница, сива волосница, та не дівою ховається, так і не старою рідниться, а силою чорної норовить, та коли на світ отпустится, то вогнем вона пополыхает, так (ім’я) підстерігає, коли непомнится, то старостю окинетсья, так дзеркалом придивиться, жахом відкинеться. Волз не чорним бачиться, а сивим развеится, саме тіло зморшками изойдется, та в’ялим залишиться, так днями порахується, а роками в труну поженеться. Амінь».

Читати магічне заклинання псування на красу 5 разів на свічку. Потім свічку цю поставити на фото свого ворога або своєї суперниці, і запалити. На палаючу свічку, щоб навести порчу на волосся, читати треба 7 разів текст змови чорної псування через волосся людини:

«Іже вогнем старий чаклун блукає, тако вогнем ця свічка палає, та так паскудний тобі приделывает, та тебе іншим поробляє, години та дні твої вкорочує, так лик зморшками обдаровує, тіло неміччю виконує, так жмут сивого волосся прирекает. Так у сиву волосину потягує, так жизню всю витягує, та саму смерть до тебе притягує, іже то изойдется, так тобою повидаетсья, то дзеркальним ликом старий тобі посміхається. Амінь».

Читати слова чорного змови прокляття краси і привабливості 7 разів, після чого залишити свічку догоряти. Як свічка згорить, фото взяти й поховати на узбіччі дороги. При тому треба сказати:

«Люди верстами, так тобі те роками, кожен, хто пройде повз, то тобі годину худий призведе, скине шапку, та сивий волос узринет. Амінь».

Якщо магічний ритуал правильно зроблено, то чекати недовго. Зміни з ворогом швидко відбуваються.

Якщо псування через волосся зроблена, як її визначити?

За допомогою магічних систем, застосовуваних в практиках чорної магії. Карти Таро про чорною псування на людині завжди говорять дуже конкретно, можуть показати причини, вид прокляття, можуть дати інформацію про те, хто навів і за що. Зрозуміло, при встановленому магічному негативі, від нього треба позбавлятися, знімати порчу на волосся. На магічні чищення від пристріту краси потрібен час. Це нормальна практика, і нічого страшного в тому немає. Головне, почати цей процес якомога швидше.

Самому зробити порчу на ожиріння на ворога

Чорні псування тому так і називаються, що помста виходить спотворена. По хворому б’є. Наприклад, що може чекати дівчину, якщо сильно навести порчу на ожиріння? Уявіть всю силу душевних страждань жінки, яку розносить, як діжу на дріжджах! Однак деяким буває корисно постраждати. Отже, ось один з магічних ритуалів самостійної псування на ожиріння. Роблять її на зростаючому місяці на фото суперниці.

Треба взяти для домашнього наведення сильної псування на повноту:
 • фото жертви
 • шматок свинячого сала з щетинистой шкурою
 • кілька нових голок
 • котушку чорних ниток
 • чорну свічку

Запалити свічку. Фото покласти на сало, перевернувши його шкурою вгору. По контуру зображення ворога увіткнути голки. І всю цю конструкцію обмотати як слід хрест на хрест нитками. Потім все це закапати воском свічки.

Тричі читати слова змови щоб навести порчу на зайву вагу:

«Вселяють у тебе (ім’я жертви) дух свині. Будеш ти тепер зі свинячим духом сживаться і свині уподібнюватися. Як свиня все пожирає, розбору не знає, сало набирає, так і ти (ім’я жертви) будеш всім без розбору обжиратися, в свиню душею і тілом перетворюватися. Хай буде так».

Віднести і кинути на смітник. А можна в відхоже місце. Чорна псування на зайву вагу дуже дієва. Багато позитивних відгуків від самостійного застосування тих хто робив вдома. А тепер перейдемо до другої частини статті, і я, маг А. Тенебри розповім про те, як зняти порчу на красу.

Як зняти порчу на ожиріння – на вогонь прокляття скинути

Самостійно можна визначити псування на повноту. Це нескладно. Ознаки будуть яскраві. Рунную діагностику наведеного негативу зробити можна. Якщо діагностовано магічна псування на обличчі, або ж все тіло пристрітом окинуто, то треба знайти сильний ритуал, щоб зняти негатив. Ось робоча чистка від впливу псування на додавання зайвої ваги — через полум’я багаття.

Магічний відпал, зняття зробленої псування на красу обличчя жінки добре вичищає різнопланові хвороби, принесені чиїмись чаклунськими ритуалами. Можна робити перед світанком. А можна і відразу після заходу. Відпал досить жорсткий, здатний навіть розбити магічні замки. Потім бажано людини підлікувати. Можна цілющі рунами, а можна вибрати відповідний чернокнижный обряд.

Щоб прибрати порчу на ожиріння, зробіть ось що.

На убуваючому місяці з 7 порід дерев створіть багаття. Людини з псуванні на зайву вагу, навколо багаття водити треба проти сонця (можна застосовувати і для себе, щоб зняти порчу на повноту). Водити хворого, та 33 рази читати слова змови на зняття порчі зробленої на зайву вагу:

«Іже огневиця яра, то огневиця слушна, то на телесо иденная, то в душу кладенная. Так тако отмером выверится, та всяко худо обпалиться, то кепська изпрашится, то гиблота скрывится, то чорнота умерится, то окаянна змириться. То все відбудеться, то все відкинеться, іже огневиця семиродная, та по ходу (ім’я) годна. Амінь».

Щоб позбутися від потужної псування на повноту, потрібно самостійний змова 33 рази читати. Тоді толк від відпалу цього буде. Ритуал перевірений практикуючими магами, і має відгуки тих, хто самостійно робив для себе.

Читать на русском языке ТУТ.

Метки: защитаколдовствонегативпорчасглазчерная магия

© 2000-2017 Помощь Целителей

Получите магическую помощь от опытных Магов и Целителей

<>